Skocz do zawartości

Cześć wszystkim


Fenthin

Polecane posty

Cześć,

swoją przygodę z piórami rozpocząłem jak zapewne większość, w podstawówce, od tanich chińskich wyrobów. Ile ich przeszło przez moje ręce, ile ich zniszczyłem i jak wiele atramentu zamiast na kartce znalazło się na moich rękach, nie mam pojęcia. Dlatego też gdy tylko zakończyłem etap nauczania początkowego rzuciłem ostatnie pióro w kąt i przestawiłem się na długopisy.

Po dobrej dekadzie, dokładnie 31 stycznia bieżącego roku postanowiłem, że czas wrócić do pióra. Wizyta w papierniczym zaowocowała zakupem Parkera Vectora. Ale że jedno pióro to mało, a przypadki chodzą po ludziach, dosłownie kilka minut po wyjściu ze sklepu dowiedziałem się, że następnego dnia miałem otrzymać prezent. Prezent, którym okazał się Waterman Graduate.

Co najciekawsze, w ciągu tych niecałych dwóch miesięcy udało mi się całkowicie wyeliminować z życia długopis. Pióro, dobry cienkopis i ołówek w zupełności wystarczają. A w planach już kolejne zakupy...

pozdrawiam

Fenthin

Edytowano przez Fenthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bywa, że jestem zmuszony do wykonania rysunku, naniesienia danych czy co tam akurat jest niezbędne, w taki sposób, by uniemożliwić usunięcie i, żeby było śmieszniej, w czarnym kolorze. A że nie znoszę pisać czarnym atramentem i cienkopisu nie szkoda w razie zagubienia, używam właśnie jego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...