Skocz do zawartości

Wyciąganie stalówki i spływaka


Lepki

Polecane posty

  • 1 year later...
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Może nie kombinerki, ale gumową rękawiczkę. Łapiesz za stalówkę i spływak i ciąąąągniesz. Warto lekko przekręcić podczas tej czynności to łatwiej wylezie. I nie złam tej cienkiej części, która jest na górze spływaka (rurki kapilarnej?)  :D

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dopisać to do poprzedniego postu, ale nie mogę go edytować.

 

Wziąłem wyczyszczone pióro i ciągnę za stalówkę ze spływakiem. Ciągnę i ciągnę i wyciągnąć nie mogę. No to jednak wziąłem kombinerki oraz kawałek gumy i udało się. Wyczyściłem, złożyłem, załadowałem, odczekałem.

Niestety po napisaniu 4 liter przestało pisac. Odczekałem chwilę i znowu to samo. Po wielu próbach i zmianie naboju stwierdziałem, że pewnie źle osadziłem stalówkę, albo uszkodziłem ją kombinerkami.  Postanowiłem rozebrać wszystko jeszcze raz, ale tym razem zrobić to tylko rękami. No i tak się zaparłem, że połamałem tą cienką część na górze spływaka (rurkę kapilarną?). Tak sie skończyła moja przygoda z sheafferem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak się zaparłem, że połamałem tą cienką część na górze spływaka (rurkę kapilarną?). 

 

A ostrzegałem... I zrobiłem to dlatego, że ja swój spływak tak samo załatwiłem ;)

 

Ale spokojnie, pióro powinno pisać bez tej rurki, tylko będzie miało większy przepływ. Przynajmniej moje pisze bez problemu :)

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...