Skocz do zawartości

niskobudżetowa alternatywa dla Watermana Exception


Polecane posty

Witam, spodobało mi się pióro wymienione w temacie, ale cena jest olbrzymia, jak na moją kieszeń. Szukam czegoś o podobnym kształcie, niestety bezowocnie. Jedyne, co udało mi się znaleźć to nieuchwytny w sklepach/na aukcjach Jinhao 169

http://www.qiangu.en.alibaba.com/product/209026065-200212693/jinhao_iridium_fountain_pen_for_student_with_square_head.html

Gdybyście znali pióra w tym kształcie, prosiłbym o jakieś propozycje. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie by jakiś jinhao mógł być alternatywą dla exceptiona

inna grupa docelowa

zupełnie inne pióro

to tak jakby tata (takie auto) mial byc substytutem dla merca klasy a (lub b)

Edytowano przez vit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiasz sie

używasz pojęcia alternatywa - tu nie ma żadnej alternatywy, piora z różnych światów

niskobudżetową alternatywą dla mb może być salior

jeden kosztuje 2k, drugi 1,5

oba nie dla biedaków

zastanów się po coo kto kupuje wm exceptiona i czy jinhao zaspokaja te potrzeby

niskobudżetową alternatywą dla exceptiona moze byc wersja slim

dla mnie koniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przyczepiłeś się Ty, nie mając nic sensownego do dodania. Wyraźnie sprecyzowałem, że podoba mi się kształt tego pióra i szukam jakiegoś taniego zamiennika/erzaca/alternatywy, bo na Exception mnie nie stać. A i tak drogie pióro nie jest mi potrzebne. Bez odbioru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiasz sie

używasz pojęcia alternatywa - tu nie ma żadnej alternatywy, piora z różnych światów

niskobudżetową alternatywą dla mb może być salior

jeden kosztuje 2k, drugi 1,5

oba nie dla biedaków

zastanów się po coo kto kupuje wm exceptiona i czy jinhao zaspokaja te potrzeby

niskobudżetową alternatywą dla exceptiona moze byc wersja slim

dla mnie koniec

Bardzo cenię twoje posty, ale od jakiegoś czasu większość twoich wypowiedzi jest nastawiona strasznie anty. Nie trzeba wszystkich kochać, ale z jednej strony robisz podjazd na matekkuba że poszukuje odpowiadającego mu stylistycznie pióra w przystępnej cenie, a w innym temacie wyśmiewasz "nieszczęście" konisa który kupił relatywnie drogi atrament. W sumie w obu wypadkach nie wiele to wniosło do poziomu dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krąży jeszcze po Allegro jakiś no name, nieco podobny do Watermana Exception. Alternatywą raczej nie będzie, ale jeśli chodzi o pisanie czymś zbliżonym z wyglądu Exception, to jak najbardziej się nada. Gdy trafię - dam znać.

A tak przy okazji - trzymajmy się tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...