Skocz do zawartości

Pudełko - to ważne?


Polecane posty

Koleżanki i Koledzy. Czy z perspektywy osób o dłuższym stażu w pióromaniactwie uważacie, że pudełko do pióra jest ważne? Właśnie przyszło do mnie oczekiwane Ondoro i ma pudełko rozwalone :(. Samo pióro jest całe. Nie wiem, czy zwracać te pióro do sklepu. Doradźcie proszę.

Mi to jednak przeszkadza, ale trochę może bez sensu robić sobie koszty z przesyłaniem?

post-1321-0-39768700-1361523099.jpg

Edytowano przez Pieter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym robił afere. Ale to ja, uważam że warto mieć pudełko, przynajmniej dlatego, że kiedyś część piór się sprzedaje, albo jakoś trzeba je przechowywać, i wtedy firmowe pudełko pasuje najlepiej:)

Ale jeśli Ci nie zależy to nie kombinuj, jednak sprzedawca powinien to wziąć na siebie o ile uszkodzenie wynikło z wadliwego opakowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy. Czy z perspektywy osób o dłuższym stażu w pióromaniactwie uważacie, że pudełko do pióra jest ważne? Właśnie przyszło do mnie oczekiwane Ondoro i ma pudełko rozwalone :(. Samo pióro jest całe. Nie wiem, czy zwracać te pióro do sklepu. Doradźcie proszę.

Mi to jednak przeszkadza, ale trochę może bez sensu robić sobie koszty z przesyłaniem?

Jasne, że pudełko jest ważne.

Jeżeli pióro będziesz chciał sprzedać w przyszłości, to przeważnie osiągniesz za nie wyższą cenę, jeśli masz do niego oryginalne pudełko i papiery.

Przy modelu pióra z tej półki cenowej, jest dość istotny element. Przesyłka była źle zabezpieczona i to jest dostateczny powód do reklamacji.

Firma powinna pokryć koszty przesyłki we własnym zakresie.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe właśnie jest to, że przesyłka była dość pancerna. Podejrzewam, że tak zostało już wysłane. Nie wiem, jaki by musiał być to wstrząs, żeby pudelko zostalo rozwalone uderzeniem pióra od wewnątrz!

Atrament też przyslali trochę sponiewierany, ale to akurat jest calkowicie bez znaczenia, rzuca jedynie dodatkowe światlo na sklep, lub też firmę kurierską.

Edytowano przez Pieter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...