Skocz do zawartości

Nowe atramenty Caran d'Ache


ArielN

Polecane posty

Będą nowe atramenty Caran d'Ache. Zmieni się butelka (50 ml, zdjęć jeszcze nie widziałem) i paleta kolorów:

- Infra Red

- Divine Pink

- Electric Orange

- Organic Brown

- Vibrant Green

- Delicate Green

- Ultra Violet

- Infinite Grey

- Cosmic Black

- Idyllic Blue

- Magnetic Blue

- Hypnotic Turquoise

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już bardziej konkretne informacje: http://www.inknouvea...ld-in-with.html

Bardzo ładne flaszki. Kolory i tak trzeba będzie obejrzeć na żywo.

Biorąc pod uwagę przewidywaną cenę na poziomie 40$... Sprowadzę sobie zamiast tego Iroshizuku.

A tak płynnie lawirując miedzy wątkami, zdaje się, że Pelikan zapomniał o "Ink of the Year". :P

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny brąz i granat to moje dwa ulubione atramenty, mam nadzieję, że nie schrzanią :). Z ceną trochę przeginają...

Alveryn Iroshizuku i tak sobie kup bo naprawdę warto :-). Na allegro jeszcze będą...

Design coś pięknego, ale nazwy i etykiety zdecydowanie bardziej podobają mi się ze starszej kolekcji.

Edytowano przez musicman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Alveryn - mój portfel ryknął śmiechem i wyszedł do drugiego pokoju zawołać Lepszą Połówkę coby mi tłuczkiem bojowym kuchennym przetłumaczyła dlaczego NIE :(

(póki co, żadne z nich nie zorientowało się jeszcze, że kupiłem dwa pióra w tym tygodniu...trzeba będzie listonosza pilnować)

Edytowano przez nilfein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

IOI

 

Czy oni wrzucają do butelek drobiniki złota albo platyny?

Myślę że wtedy mogłoby to być tańsze :D

 

Dobrze że mi się te карандашe nie podobają, toż w tej cenie można kupić 2 Montblanki w fikuśnych, ale chyba też praktycznych butelkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wtedy mogłoby to być tańsze :D

 

Dobrze że mi się te карандашe nie podobają, toż w tej cenie można kupić 2 Montblanki w fikuśnych, ale chyba też praktycznych butelkach.

Karandasze mi się podobają, ale ich cena stanowczo - nie. 50ml = 120 pln. to znaczy, że litr kosztuje 2400 złotych !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...