Skocz do zawartości

Spotkanie w Gdańsku - zapisy (lista uczestników)


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

zdjęcia ze spotkania zamieszczę w osobnej galerii, ale zgodnie z Twoją prośbą zrobiłam kilka ;) Lena pewnie też dorzuci.

nie spodziewałam się tak mile i udanie spędzonego przed-popołudnia, które zaowocowało chęcią próbowania wszelkich nowości jak dla mnie, a starości w piórach, o których wszyscy wiedzą.

Panie_Q dzięki za flexy wszelakie

Akszugor - za Piotrusia Pana ;)

Long Tom - za możliwość poratowania pewnego kapryśnego flexa (oby służył nadal) i popróbowania Pilotów, są na liście życzeń z okazji... wszelakich

pozostałej reszcie poświęcony będzie niemal esej w osobnym wątku i z mnóstwem fotografii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla PanaQ za sprawną organizację spotkania i wybranie dla tego celu doskonałej lokalizacji.

Czułem się jak w niebie oglądając panoramę królewskiego Gdańska jak z lotu ptaka.

Niezawodny Adamon przytaszczył w olbrzymiej walizie kolekcję piór (nie tylko Parkerów), przyprawiającą o zawrót głowy.

Rozmowy kuluarowe odbyły się po części oficjalnej spotkania w piwniczce lokalu Degustatornia i były bardzo owocne.

Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę spotkania i możliwość przebywania w "piórzastym towarzystwie".

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...