Skocz do zawartości

W poszukiwaniu obficie (mokro) piszącego pióra


Polecane posty

Charleston-ładne pióro, ale nie mój budżet-szukam czegoś do +/- 220 zł.

 

W tym przedziale z nowym Watermanem nie zaszalejesz. Co najwyżej Hemisphere, i to na jakiejś wyprzedaży. Rożnica w  stosunku do Graduate moim zdaniem niewielka. Ewentualnie, ale to już tak "na styk" Expert z M-ką, ale raczej nie w polskich sklepach, bo tu królują F i EF. Czasem coś się pojawia na e-bayu.

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Hemisphere-te moje jest jakieś tragiczne, bo drapie niemiłosiernie.Być może w przyszłości zakupię do niego sekcję

 

Toż mówię, że szału nie ma ;)

Większość "chińczyków" pisze raczej mokro, a ceny są znacznie poniżej podanego przez Ciebie pułapu, np. Jinhao 750 albo 159.

Możesz spróbować, zostanie Ci trochę pieniędzy na atramenty.

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą dwaJinhao 799 z zakrytymi stalówkami, które walaja sie po domu, takie zielone strasznie, piszą cienko i dość sucho, chyba, że twoje ma grubszą stalówkę, widziałem gdzieś z odkrytą stalówką? Chyba?

Pozdr. Ch.

p.s. Zakupiłem trzy Charlestony po ok 300-330 zł w doskonałym stanie. Jak zapolujesz ustrzelisz używkę, poszanowaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Hemisphere-te moje jest jakieś tragiczne, bo drapie niemiłosiernie.Być może w przyszłości zakupię do niego sekcję

Pół godziny na micromesh lub drobnoziarnistym papierze ściernym (ja robię to na 2500) i będzie masełko. Tu na forum oraz na YouTube znajdziesz dokładne instrukcje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...