Skocz do zawartości

Kolekcja piór!


Polecane posty

Dwa pióra i całą masę zdjęć na pamiątkę - nasz Administrator słynie z elastycznego podejścia do kolekcji i kolekcjonowania. ;)

Popieram i podziwiam. Mnie też się od czasu do czasu coś przejada, ale zwykle potrzebuję około pół roku, żeby się ostatecznie zdecydować na rozstanie. Mój chomik ma większy porządek w klatce. :P

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te tanie Revelle do składania - widać po kiepskim łączeniu plastiku. W Radomiu zostawiłem kilka fajnych, starych AMT/ERTL. Ciągle mam nie po drodze, żeby je przywieźć i pomalować. :unsure:

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego posiadacze droższych piór niech dodają adresy i wytyczne dla złodzieja gotowe. To naprawdę jest banalne ustalić tożsamość większości posiadaczy kolekcji piór na forum. Podobny problem dotyka innych kolekcjonerów i użytkowników drogich przedmiotów, np. sprzętu foto. Jeden z kolegów na forum fotograficznym udowodnił jak w kilku kliknięciach ustalić wszystkie niezbędne do wyceny opłacalności włamu informacje. Także byłbym ostrożny z prezentowaniem kolekcji. Co innego pojedyncze pióra, rozsiane po rożnych wątkach. Ten wątek brzmi jak poradnik dla włamywacza.

+1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca, jaką kolekcjoner włoży w skompletowanie zbioru, zwróci się wielokrotnie, gdy znajdzie na nią kupca.

http://www.bankier.p...ic-2760802.html

Na co ten biedny kolekcjoner ma znaleść kupca? Na pracę?

A, poza tym, zbiór dreblinek do kombajnu też zwróci się wielokrotnie, gdy kolekcjoner znajdzie na niego kupca.

Czy na piórach da się zarobić? No, pewnie. W końcu są tacy, co zarabiają i to niemało. Ale raczej nie w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

No, ale z aukcją CHARYTATYWNĄ to pojechał Ryba, oj pojechał... Gdzie tu zysk dla inwestora (bo to chyba artykuł o INWESTYCJACH w pióra, czy się mylę)? Pominę warstwę merytoryczną tej bazgraniny, bo się zanadto kupy nie trzyma. Za karę mu kazali pisać?

Nawiasem mówiąc, gdybym miał, jak to pisze autor, wystarczające pomysły i determinację (oraz środki finansowe), to raczej bym kompletował kolekcję DLA SIEBIE. A od inwestowania, to bym miał sztab doradców ;)

Ale - fakt. Pióra wieczne dają dobrze zarobić. Producentowi i dystrybutorowi. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...