Jump to content

Iroshizuku Yu-yake


Mariusz888

Recommended Posts

A o każdym z posiadanych przeze mnie atramentów z tej serii właściwie można napisać, że ich charakterystyka jest dosyć podobna, ale wg mnie świetna tj:

Atramenty mają bardzo dobry przepływ niezależnie od koloru. Kolory są klarowne, nasycone i dosyć dokładnie zgadzają się z tym co podaje producent – nie ma sytuacji, że np niebieski jest fiołkowo fioletowy icon_wink.gif?m=1129645325g. Wszystkie schną dosyć szybko, chociaż tutaj wiele zależy od papieru – na większości jest bardzo dobrze, ale oczywiście przy pewnym typie papieru może się zdarzyć, że na wyschnięcie będziemy musieli zarezerwować i 15s.

a_iroshizuku_12.jpg

iro_yuyake1.jpg

iro_yuyake2.jpg

iro_yuyake3.jpg

iro_yuyake4.jpg

iro_yuyake5.jpg

iro_yuyake6.jpg

iro_yuyake7.jpg

iro_yuyake8.jpg

yuyake_pismo.jpg

Chociaż przyznam, że oddanie tego koloru na papierze na zdjęciu jest praktycznie chyba niemożliwe... bo jest to piękny ciepły pomarańcz - może jak będzie lepsza pogoda i słoneczny dzień to obfocę wszystkie kartki z Iroshizuku raz jeszcze to wrzucę - na razie inaczej niż to jest praktycznie niemożliwe jakby nie kręcić suwakami... :)

Link to comment
Share on other sites

OK sprawdzę - chociaż odporność na wodę nie ma dla mnie kompletnie znaczenia bo nigdy notatek nie zalewam wodą, ale postaram się sprawdzić ;) tyle że to nie dziś bo ostatnio prawie koczuję w pracy więc muszę mieć chwilę czasu na to :)

Dzięki......ja też tego nie robię..ale mnie kiedyś tak zrobiono i od tego czasu dostałem "uczulenia"., a ponieważ o takiej pomarańczy myślałem......więc wolałbym wiedzieć....tym bardziej że < kolorowe > są zawsze delikatniejsze.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...