Skocz do zawartości

Iroshizuku Kon-peki


Polecane posty

A o każdym z posiadanych przeze mnie atramentów z tej serii właściwie można napisać, że ich charakterystyka jest dosyć podobna, ale wg mnie świetna tj:

Atramenty mają bardzo dobry przepływ niezależnie od koloru. Kolory są klarowne, nasycone i dosyć dokładnie zgadzają się z tym co podaje producent – nie ma sytuacji, że np niebieski jest fiołkowo fioletowy icon_wink.gif?m=1129645325g. Wszystkie schną dosyć szybko, chociaż tutaj wiele zależy od papieru – na większości jest bardzo dobrze, ale oczywiście przy pewnym typie papieru może się zdarzyć, że na wyschnięcie będziemy musieli zarezerwować i 15s.

a_iroshizuku_11.jpg

konpeki_1.jpg

konpeki_2.jpg

konpeki_3.jpg

konpeki_4.jpg

konpeki_5.jpg

konpeki_6.jpg

konpeki_pismo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... zachorowałem na ten atrament. Złoczyńco! :P

Jest wiele naprawdę ładnych niebieskich atramentów ale Kon-peki jest taki jak określa go producent - po prostu z miejsca kojarzy się piękne bezchmurne niebo - a mnie szczególnie kojarzy się niebo w zimie (chociaż czytałem gdzieś kiedyś że producentowi bardziej chodziło o niebo w lecie - ale wg mnie zimą ma bardziej podobną barwę)

grz39.jpg

rysianka14.jpg

U mnie od razu wpadają do głowy takie skojarzenia :) ale generalnie wydaje mi się, że każdy Iroshizuku jest porządnie przemyślany i dopracowany - normalnie sam mam ochotę na więcej... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kastorr - atrament kupiony ne Ebay'u od użytkownika Engeika - w PL raczej go nie uświadczysz a jak już to ceny są mocno dojechane - swego czasu chyba Atut miał je przecenione z 179zł na 140 :D

kris - nie wiem - nie mam Topaz'a żeby porównać, ale... kto wie... :)

Dzięki. Muszę go zobaczyć "na żywo". Topaz ma w sobie coś z turkusowatości, a ja szukam nasyconego, zimnego błękitu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu chyba Atut miał je przecenione z 179zł na 140 :D

...................................................................................................................

Dzwoniłem dzisiaj......czekają na pełną (bogatą) dostawę.........ale minimalna cena nie zejdzie poniżej 150zł.....a jaka faktycznie będzie, to będzie wiadomo chyba już w przyszłym tygodniu.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...