Skocz do zawartości

Iroshizuku Fuyu-syogun


Polecane posty

Zapraszam do oglądania i czytania :

A o każdym z posiadanych przeze mnie atramentów z tej serii właściwie można napisać, że ich charakterystyka jest dosyć podobna, ale wg mnie świetna tj:

Atramenty mają bardzo dobry przepływ niezależnie od koloru. Kolory są klarowne, nasycone i dosyć dokładnie zgadzają się z tym co podaje producent – nie ma sytuacji, że np niebieski jest fiołkowo fioletowy icon_wink.gif?m=1129645325g. Wszystkie schną dosyć szybko, chociaż tutaj wiele zależy od papieru – na większości jest bardzo dobrze, ale oczywiście przy pewnym typie papieru może się zdarzyć, że na wyschnięcie będziemy musieli zarezerwować i 15s.

Kolor pewnie nie dla każdego, ale na pewno jest bardzo ciekawy icon_smile.gif?m=1129645325g

a_iroshizuku_1.jpg

fuyusyogun_1.jpg

fuyusyogun_2.jpg

fuyusyogun_3.jpg

fuyusyogun_4.jpg

fuyusyogun_pismo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałem, że na odpowiednim papierze i przy użyciu dosyć szerokiej i fleksującej stalówki ten atrament może pokazać "pazur" :) Do cienkiej i twardej stalówki to raczej nie ma sensu ;) może zrobię jakieś foto takie ze zbliżeniem na tekst żeby lepiej jeszcze było widać pewne niuanse :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...