Skocz do zawartości

Pióro wieczne na walentynki (14 lutego)


Polecane posty

A jak uważasz, że miłości nie wyraża się pieniędzmi, to takie:

dikawen-133-(1).jpg

Dałem koleżance na klasowe mikołajki i chyba jest zadowolona, bo wciąż nim pisze (kolejna przeciągnięta na stronę piór :D)

Swoją drogą, jak do mnie przyszło i je zobaczyłem na żywo, to musiałem sobie co chwilę powtarzać: "Nie ruszaj, to na prezent" :) Piękne jest, nawet mimo kwiatowych wzorków ;)

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pióro to tylko wymówka czy przez pioro do serca. No ale do rzeczy. To tak:

czy wybranka to brunetka czy blondynka? młodsza czy starsza? wyższa czy niższa? chudsza grubsza czy w sam raz? a kolor oczu? jaki ma numer.... i numer buta? marzycielka, buja w obłokach czy twarda realistka? lubi morze czy góry? itp....

jak widzisz to bardzo poważna sprawa :hmm1:

np. takie

zoom828fp-3.jpg

http://blog.rexredstone.com/?p=78

A najlepsze jak to będzie facet, kolega :zdrowie:

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki Jinhao X750? Ten kolorowy "piasek" w rzeczywistości bardzo ładnie błyszczy! Jest jakby pod powłoką lakieru i różnie świeci w zależnośći od kątu patrzenia :) Bardzo fajne pióro na początek romansu kobiety z piórem :)

Cena (22 zł) jest śmieszne niska, ale przynajmniej nie stanie się tragedia, jeśli romansu jednak nie będzie :D Tylko może być problem z objęciem takiego pióra w posiadanie w przeciągu tych niecałych dwóch tygodni...

Do tego jakieś elegnackie, czerwone etui oraz róża i prezent na walentynki gotowy :D

ta0lRGJ.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak uważasz, że miłości nie wyraża się pieniędzmi, to takie:

dikawen-133-(1).jpg

Dałem koleżance na klasowe mikołajki i chyba jest zadowolona, bo wciąż nim pisze (kolejna przeciągnięta na stronę piór :D)

Swoją drogą, jak do mnie przyszło i je zobaczyłem na żywo, to musiałem sobie co chwilę powtarzać: "Nie ruszaj, to na prezent" :) Piękne jest, nawet mimo kwiatowych wzorków ;)

Skwercio, pióro polecane przez Ciebie idealnie wpisuje się w gusta i poczucie estetyki mojej ukochanej. Taki tam skandynawski shabby chic połączony z miśniowym zwiebel muster. :Pale wymyśliłem...

Dzisiaj przesyłka dotarła do pracy. Byłem pełen obaw myśląc czego można się spodziewać za tak niewielkie pieniądze. Po rozpakowaniu przeżyłem spore zaskoczenie, bo relacja jakość do ceny jest powalająca. Oczywiście można czepiać się szczegółów, no ale to przecież nie MB. Szybko napełniłem pelikanem blue i w ruch. Dosyć ciężkie (wykonane z metalu) dobrze leży w dłoni, gładko sunie i nie przerywa czego się obawiałem. Kreska to cieniutka F-k, znacznie cieńsza od pelikanowej.

Wydane kilka złotych a ukochana - zachwycona, a to przecież bezcenne :)

No a Skwercio ma u mnie dużego + i jeszcze większe piwko, jeśli kiedyś nadarzy się okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki Jinhao X750? Ten kolorowy "piasek" w rzeczywistości bardzo ładnie błyszczy! Jest jakby pod powłoką lakieru i różnie świeci w zależnośći od kątu patrzenia :) Bardzo fajne pióro na początek romansu kobiety z piórem :)

Cena (22 zł) jest śmieszne niska, ale przynajmniej nie stanie się tragedia, jeśli romansu jednak nie będzie :D Tylko może być problem z objęciem takiego pióra w posiadanie w przeciągu tych niecałych dwóch tygodni...

Do tego jakieś elegnackie, czerwone etui oraz róża i prezent na walentynki gotowy :D

ta0lRGJ.jpg

Jinhao 750 - polecam z czystym sumieniem - za jego piękny wygląd, genialną mokrą stalówkę i za ten cudowny dźwięk "klik" przy zamykaniu :wub:Coś czuję, że moja kolekcja poszerzy się o kolejny kolor tego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jinhao 750 - polecam z czystym sumieniem - za jego piękny wygląd, genialną mokrą stalówkę i za ten cudowny dźwięk "klik" przy zamykaniu :wub:Coś czuję, że moja kolekcja poszerzy się o kolejny kolor tego modelu.

O matko, ja też muszę mieć to pióro- już- dziś teraz, uciekam na e-bay, mam nadzieję, że znajdę. Tygrysica wiesz może, gdzie mogę takie upolować ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ja też muszę mieć to pióro- już- dziś teraz, uciekam na e-bay, mam nadzieję, że znajdę. Tygrysica wiesz może, gdzie mogę takie upolować ;)?

Hurtownia Aris - polecam :)http://www.firma-aris.pl/index.php?go=jinhao-piora,p&strona=16 nie mają tego brokatowego, ale inne kolory też ciekawe :) Ja mam ecru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...