Skocz do zawartości

Waterman Exception - pęknięta laka...


DumDum

Polecane posty

Po pierwsze dzień dobry wszystkim, jestem nowym użytkownikiem. Trochę głupio, że zacznę się tutaj udzielać od interesownego pytania, ale mam nadzieję, że będę mógł to nadrobić. No ale wracając do tematu... Dostałem ostatnio pióro mianowicie Watermana Exception. Podejrzewam, że jest to wersja slim sekcja z korpusem jest klasycznie skręcana, a stalówka jest jednokolorowa. Ale już naprawdę przechodząc do sedna, skuwka ma dwa małe pęknięcia wzdłuż kantów od strony pierścienia. Tak około pół cm. Nie przeszkadza to w użytkowaniu, ale trochę mnie razi. Tak się zastanawiam czy to da się to naprawić? Oczywiście przez fachowca. Doczytałem, że pióro jest wykonane/pokryte laką. Miał ktoś podobny przypadek, wie czy da się coś z tym zrobić? Czy trzeba wymienić całą skuwkę? (Niestety albo raczej stety, defekt jest na tyle niewidoczny, że na zdjęciach nic nie widać, więc nie będę ich wstawiał, no może dopiero do jakiejś recenzji jak się lepiej zorientuję jak się to pióro sprawuje)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm liczyłem na to, że nie będę musiał wyprawiać pióra aż do Francji. Według Bazarnika trwa to ponad miesiąc. Pióro dostałem więc nie mam gwarancji/paragonu. Tylko taką małą karteczkę z podstęplowanym numerem, więc za nową skuwkę i tak pewnie będę musiał zapłacić. W każdym razie dzięki za sugestię. Jak ktoś by się orientował w kwestii naprawy to chętnie się jeszcze dowiem

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...