Skocz do zawartości

Moje próby w kaligrafii


Gość Zero

Polecane posty

post-1135-0-39155600-1359297940.jpg

Oto, co dziś postarałem się napisać. Zajęło mi to kilka ładnych minut, musiałem się skupić, żeby wyszło równo i ładnie. Czy wyszło, zadecydujcie Wy ;)

Atrament - turkusowy Pelikan

Pióro - zmodyfikowany Parker Vector (stalówka zeszlifowana na ok. 1.25mm, na osełce do ostrzenia noży, ale o tym, jeśli chcecie, innym razem)

Nie używam żadnej wyuczonej czcionki, na początku pisałem tą: http://www.m1h1.com/wp-content/uploads/roundhand2.jpg (wie ktoś może jak faktycznie się nazywa? Bo roundhand wygląda chyba inaczej), potem blackletter, i ostatnio próbowałem wymyślić krój, który by mi się podobał. A co Wy o tym sądzicie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Wam się to podoba? :o Bo mnie się wydaje, że jest miejscami krzywo, niedociągnięte itd, i nie jest idealne... No ale z drugiej strony nie siedziałem nad nauką miesiącami, tylko może jakieś 20 godzin, więc może uda się lepiej wyćwiczyć ;)

Bardzo ładnie. Miałem po sesji też coś wrzucić jak uda się znaleźć czas na napisanie czegoś, ale boję się przy takim poziomie :)

Nie przejmuj się, wklejaj śmiało, może nie jest tak źle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...