Skocz do zawartości

Dzień dobry :)


sheena777

Polecane posty

Znamy się mało, więc może ja bym powiedziała kilka słów o sobie... najpierw...

Urodziłam się w Lublinie w styczniu...

Znaczy, w połowie stycznia...

Znaczy, w drugiej połowie stycznia, właściwie...

Dokładnie 30 stycznia...

No, to tyle może o sobie... Na początek...

Czy są jakieś pytania?

:) :) :) :) :)

A tak serio, to mam niedługo urodziny i zdecydowałam, że chcę na prezent Montblanca. Więc zaczęłam szukać różnych informacji, co gdzie i jak, aż trafiłam Tutaj.

Piszę piórami od szkoły podstawowej, najpierw nieśmiertelne Hero, potem Parker vector, w końcu szarpnęłam się na Parkera 45, którym zresztą piszę do dzisiaj. Ale zawsze marzyłam o swoim własnym Montblancu, a jak zaczęłam czytać Wasze forum, to czuję, że na jednym MB się nie skończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zdecydowałam, że chcę na prezent Montblanca. Więc zaczęłam szukać różnych informacji, co gdzie i jak, aż trafiłam Tutaj.

... Ale zawsze marzyłam o swoim własnym Montblancu, a jak zaczęłam czytać Wasze forum, to czuję, że na jednym MB się nie skończy...

WOW Witaj :sacro: u mnie masz +20 do respectu, miałabyś dodatkowe +50 jakby było mniej o jedną jedynie siódemkę w nicku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Można się dzisiaj spodziewać zdjęcia MB?

Wszystkiego lepszego z okazji urodzin.

Bardzo dziękuje za życzenia i pamięć :)

Pióra niestety na razie niet :bezradny:

Niedoszły ofiarodawca był już w sklepie, ale zakupu nie dokonał twierdząc, że pani sprzedająca zbiła go z tropu twierdząc, że to pióro absolutnie się nie nadaje dla kobiety, bo jest za grube i za wielkie. :gaah: Proponowała 145 zamiast 146, więc skonfudowany ofiarodawca wycofał się ze sklepu i stwierdził, że woli się w takim razie upewnić, czy ja aby na pewno chcę 146.

Tak więc na razie ta chwila się oddaliła, ale co się odwlecze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...