Skocz do zawartości

II Bałtyckie Spotkanie Środkowopomorskiego Koła PWF.


maxi75

Polecane posty

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pióro na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach..........

Wszystko, oprócz celebrytów i polityków, wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciach. :lol:

Co do atramentów, to nawet nie wiem, jakie dostałeś, bo to miała być niespodzianka, ale przeważnie atramenty pasują do każdego pióra.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że są w nabojach konisie :D Ale flaszeczka zacnego i lubianego przez ciebie inku też była w paczce :)

MIała być butelka atramentu i pióro obiecane przez Konisa i tak było. Naboje to niejako premia i możliwość sprawdzenia, jak to pisze. Nie wątpię, że po wizycie w aptece dasz radę przelać zawartość do pióra. Ze swojej strony polecam do kombinacji z atramentami strzykawki do insuliny. Są pozbawione martwej przestrzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Z radością zawiadamiam, że odbyło się dziś III robocze spotkanie Środkowopomorskiego Koła PWF.

Reprezentacja była skromna, ale treściwa.

Odbyło się testowanie atramentów De Atramentis i fantastycznego koloru Iroshizuku.

936dee911a124276.jpg

6b8a5efa5b02bd76.jpg

Spotkania te są również dobrą okazję do wymiany poglądów, doświadczeń, ale też i służą wymianie handlowej.

Dlatego ze spotkania wróciłem bogatszy o zestaw składający się z rollera i pióra Waterman Laureat Mineral Red.

684f2e4bee8d05f9.jpg

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

W menu było jeszcze o tym jak blednie Waterman blue-black po kilku latach na podstawie przykładu, dlaczego nie podobają mi się zielone Pelikany, jaki atrament pasuje do brązowego Pelikana, co też można wlać do Sailora i jaki wpływ na to ma grubość stalówki, organoleptycznie obejrzeliśmy próbkę mojego miksu kolorów przy pomocy strzykawki insulinowej i co z tego wynikło, powąchaliśmy Minę i wyszło nam na to, że pióro fajne, nawet z aromatem, itp. itd. Może coś sobie przypomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...