Jump to content

Konkurs PIÓRNIK 2012


ArielN

Recommended Posts

Moi Drodzy,

Z radością informuję o rozpoczęciu konkursu PIÓRNIK 2012, jaki przygotowaliśmy dla Was w związku z zakończeniem 2012 roku. Jest to coroczne wydarzenie charakterystyczne dla naszego forum. Poprzednia edycja pokazała jak ciekawe mogą być nasze zbiory i zmiany w nich zachodzące w ciągu roku. Link do zmagań z ubiegłego roku: Konkurs Piórnik 2011

Niżej znajdziecie REGULAMIN KONKURSU, a teraz w kilku słowach wyjaśnienie, o co chodzi z tym PIÓRNIKIEM.

W minionym roku na pewno pojawiły się u Was jakieś skarby. Nowe nabytki, zmiany w kolekcji, akcesoria. Opiszcie to, co znajduje się w Waszym piórniku. Głównym motywem przygotowywanych prac powinny być zmiany jakie zachodziły w Waszych kolekcjach w ciągu roku 2012. Forma praktycznie dowolna (np. fotoreportaż, proza, poezja itd.). Pamiętajcie, że zdjęcia podnoszą jednak atrakcyjność forumowej wypowiedzi.

Jeden Użytkownik może przedstawić więcej niż jedną pracę (nie więcej niż trzy) dla zwiększenia swoich szans na wygraną (np. różne formy - wiersz, fotoreportaż i opowiadanie)! A jest o co walczyć!

Czekamy na Wasze pomysły. Na najlepsze prace czekają wspaniałe nagrody!

Nagrody? Zwycięzca otrzyma fantastyczne pióro Waterman Hemisphere. Nagrodę ufundowała forumowa koleżanka Sylwia (Sylwia1gb).

Waterman_Hemisphere_piorawieczneforum_pl.jpg

Waterman Hemisphere - nagroda główna

REGULAMIN

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów.

2. Przedmiotem konkursu jest przygotowana przez Użytkownika praca, której motywem przewodnim jest Piórnik 2012. Praca to prezentacja Piórnika 2012 czyli piór, atramentów, ołówków i innych przyborów piśmienniczych lub akcesoriów, używanych przez Użytkownika w 2012 roku.

3. Każdy uczestnik konkursu może przysłać maksymalnie trzy zgłoszenia, czyli trzy prace wskazane w pkt. 2.

4. Forma pracy jest dowolna.

5. Praca musi być umieszczona w odpowiednim dziale na forum. Temat na forum zdjęciowym zostanie założony przed terminem rozpoczęcia konkursu.

6. Prace można zgłaszać do konkursu w terminie od 12.01.2013 do 17.02.2013. Wszystkie zdjęcia nadesłane przed terminem rozpoczęcia albo po terminie zakończenia zostaną automatycznie zdyskwalifikowane przed rozpoczęciem głosowania.

7. Po zakończeniu konkursu Użytkownicy PWF, którzy zarejestrowali się przed datą 17.02.13 mają prawo głosu w jawnym głosowaniu. Głosowanie będzie trwało od 18.02.2013 do 03.03.2013. Głosy oddane przez Użytkowników PWF zarejestrowanych po 17.02.2013 nie będą brane pod uwagę. Ograniczenie nie dotyczy Użytkowników przenoszących konto ze starego forum (piorawieczne.fora.pl).

8. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem na PWF.

9. Niezależnie od wyniku głosowania Użytkowników jury konkursu przyznaje wyróżnienie. W jury zasiadają administratorzy.

Uwagi dodatkowe:

- Uczestnik konkursu sam zamieszcza zdjęcia w temacie założonym w Galerii; w razie problemów technicznych bądź jakichkolwiek wątpliwości - proszę o przesyłanie zdjęć do Administratora;

- Prace nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...