Skocz do zawartości

tani demonstrator


Auro

Polecane posty

Witam wszystkich.

miałem bardzo długą przerwę w pisaniu piórem, szukałem nazwy modelu parkera który posiadam ale coś nie mogę się doszukać. Trafiłem natomiast na sailora 1911 demonstrator... coś pięknego niestety póki co ponad moją kieszeń pelikan m1005 jeszcze droższy... ;/

chciałem się dowiedzieć czy istnieje jakaś wersja budżetowa pióra typu demonstrator ze srebrnymi wnętrznościami :) (srebrne chodzi mi o kolor ;))

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne nie ale tanie i demonstrator :

Indyjski Romus http://www.ebay.pl/i...=item2578fdb853

Trzeba tylko po zakupie na własną rękę uszczelnić i potem już chodzi bardzo dobrze. Chętnemu z Warszawy mogę za połowę ceny zestawu sprowadzić jedno pióro (lub spoza jeżeli dopłaci koszta wysyłki).

Edytowano przez Cwiekoszczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demonstratory, jak dla mnie są dziwne, początkowo kompletnie mi się nie podobały. Teraz zaczynam już patrzeć na nie przychylniejszym okiem, ale wciąż jakoś tak z byka :P Co takiego w nich jest, że się ludziom podobają?

Przyznam, że ten Sailor ma coś w sobie. Wygląda jak jakaś przezroczysta rybka. Złote elementy dodają mu sporo klasy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWSBI Diamond 540 wygląda super i nie jest, kosmicznie drogi :P aczkolwiek nigdzie nie ma wersji czystej ;/ tylko kolorowe ;/ chyba, że zna ktoś jakiś sklep gdzie można je znaleźć?

Lamy Vista ma bardzo atrakcyjną cenę i również wygląda przyzwoicie - jest dostępny u nas w kraju, więc chyba się na niego zdecyduję

piękne dzięki za podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWSBI Diamond 540 wygląda super i nie jest, kosmicznie drogi :P aczkolwiek nigdzie nie ma wersji czystej ;/ tylko kolorowe ;/ chyba, że zna ktoś jakiś sklep gdzie można je znaleźć?

Lamy Vista ma bardzo atrakcyjną cenę i również wygląda przyzwoicie - jest dostępny u nas w kraju, więc chyba się na niego zdecyduję

piękne dzięki za podpowiedź.

Nawet w ojczyznie TWSB,czyli na Tajwanie, jest posucha z czystymi. Są błękitne, czarne i pomarańczki. Wieści z Taipei z wczoraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Kaweco ICE Sport - malutkie, ale po założeniu skuwki na korpus bardzo wygodne i cena do 100zł. Za 45zł kupisz Watermana Kultur. Z tego co widzę, oba są dostępne w wersjach kolorystycznych.

Lamy Vista też jest fajne, można dokupić do niego stalówkę ;) Moje zostało zaanektowane przez żonę, która bardzo je sobie chwali.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...