Skocz do zawartości

Jakie pióro za dwie paczki


jason

Polecane posty

Tak więc nabyłem drogą kupna czarnego Prelude z niklowaną skuwką i takimże pierścieniem.

Pierwsze wrażenie odniosłem takie... kurcze, ładne to, jakby vintage? Vintage dlatego, że ojciec pod koniec lat 70. przywiózł pióro z Japonii, które wyglądało podobnie.

Wrażenie drugie - faktycznie ładne, drobne (jak dla mnie), dobrze leży w dłoni, miło pracujący zatrzask skuwki.

Co do rozmiaru M mam jeszcze mieszane uczucia, gdyż dotychczas pisałem Regal ok. F, więc siłą rzeczy kreska jest trochę szersza. Stalówka sprawia wrażenie średnio-mokrej, pisze gładko, zero drapania, startuje od razu.

Z blue-blacka przestawiłem się na black, więc do nowego koloru też się przyzwyczajam.

PS

Co do sklepu, o który pytałem, przedmówcy mieli rację. Sklep wart polecenia. Szybko zrealizowali zamówienie, obsługa była miła i komunikatywna, po krótkiej rozmowie dostałem gratis - skórzane etui Sheaffera. Sprzęt zamówiłem w piątek przed południem, kurier zaskoczył mnie już następnego dnia ok. południa (nie sądziłem, że dostarczają przesyłki w sobotę). Nastawiłem się na przesyłkę po świętach, a odebrałem przed.

Proszę moda o podwieszenie pozytywnego info o sklepie w stosownym wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...