Skocz do zawartości

Nieznany model starszego pióra Parker


Telefoniak

Polecane posty

Znalazłem metalowego Parkera o ciekawym kształcie stalówki jak i samego pióra na naboje. Na skówce jest napisane "MADE IN UK". Piórko ma prawdopodobnie 15 lat. W porównaniu z Pelikanem M215(F) pisze trochę szerszą kreską, prawie bez oporu, mi ucieka, a może to tylko przyzwyczajenie do lekko skrobiącego Pelikana.

Jeżeli ktoś wie niech napisze co to za model.

Oczywiście z miłą chęcią poczytam Wasze opinie na temat wyglądu tego piórka, może któryś z forumowiczów posiada takiego Parkera.

e1efd677190389ad.jpg

46053928b622b140.jpg

c5bc8a30a46bd510.jpg

549433de2a1312a3.jpg

Przepraszam za slabą jakość zdjęć ale nie mam dostępu do lepszego aparatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest "25". Pióro znacznie lepsze, niż wygląda (...) i niż sugerowałaby jego cena. Ta śmieszna stalówka pisała (...i pisze) znacznie lepiej, niż wiele drogich, złoconych i tak dalej.

To było moje pierwsze "prawdziwe" wieczne pióro - dostałem je od ojca pod choinkę kiedy byłem w ósmej klasie podstawówki. Było to A.D. 1984. Mam to pióro do dziś - i do dziś, po 28 latach pisze i jest w świetnym stanie! Po prostu niezniszczalne :-)

Mam do niego duży sentyment...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...