Skocz do zawartości

Duke - kasetka na 20 instrumentów piśmienniczych


konis

Polecane posty

Nie mam niestety takich zdolności do majsterkowania jak @Alveryn, dlatego jestem skazany na to, co można kupić.

Kupując w jakimś sklepie internetowym atramenty, zwróciłem uwagę na dodany komunikat :

"kupując ten produkt, możesz kupić po obniżonej cenę kasetkę firmy Duke na 20 instrumentów piśmienniczych"

Prawdę mówiąc skusiła mnie ta zachęta i dokupiłem tą kasetkę. I nie żałuję.

7a6c4d0784a9c336.jpg

f07ace57428bd1b6.jpg

5d1cbca5347f9f14.jpg

05bc1dcbc41a2712.jpg

9b8d8e5f6b75a7d1.jpg

25bb45ee1647b2c0.jpg

62db4322cdc21d95.jpg

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasetka fajna, ona jest jakimś miękkim materiałem wyściełana wewnątrz?

Tak. Jest wyłożona warstwą jakby weluru.

4904808a1edc868c.jpg

fa7bbf6a32fc3c86.jpg

Przyznaj się, nie chodziło ci o to, żeby pokazać kasetkę, tylko Watermany :P

Czyżby @skwercio poraził Cię ich blask? :rolleyes:

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś namiary na tą kasetkę, jak również na tą "cygarową" jeśli można? :)

edit: OK, Duke'a znalazłem w Atut-pióra, cena niezła. A ta "cygarowa"? :)

edit2: Do tej kasetki można dokupić....kasetkę w obniżonej cenie, co daje średnią cenę za jedną kasetkę równą 109 pln :)

Edytowano przez pior_nick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Duke to na atut-pióra przy zakupie czegoś droższego można ją nabyć nawet za 89zł.

Co do tych na cygara to chyba wyprawowały z allegro, w sensie te o których myślałem, ale możesz czegoś poszukać w akcesoriach do cygar na allegro.

Jeśli chodzi o kasetkę Duke, to nie jest to może dzieło sztuki, nie jest jakoś super wykonana, ale w tej cenie trudno o coś lepszego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie ceny są na tego typu artykuły, ostatnio za piórnik dałem 200 zł prawie.

Etui Donat to jakieś 80 zł.

Skrzyneczki Adamona też tanie nie są, kolekcjonerzy piór należą do tych bogatszych, a artykuły takie jak gablotki są na tyle niszowe, że ten kto je produkuje dyktuje ceny, i niestety są to ceny jakie widać.

Co do kasetki Duke, to podobno była ona dawana od producenta sklepom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)kolekcjonerzy piór należą do tych bogatszych, a artykuły takie jak gablotki są na tyle niszowe, że ten kto je produkuje dyktuje ceny, i niestety są to ceny jakie widać.

To jak ktoś ma zacięcie do majsterkowania to ma pole do popisu. Można zrobić kasetkę dla siebie, a przy okazji kilka dodatkowych i sprzedawać. I jest pomysł na biznes :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...