Skocz do zawartości

Wytrzymałe pióro


Laura

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim,

Poszukiwania odpowiedniego pióra (oraz długopisu) zaczęły zajmować mi już zbyt wiele czasu, dlatego liczę na Waszą pomoc :)

- grube lub średniej grubości (cienkie to dla mnie koszmar)

- wytrzymałe zarówno pod względem obudowy (żeby dość szybko nie pojawiały się odpryski, ryski itp) jak i stalówki

- ze stosunkowo tanimi wkładami (wspaniale, gdyby były dostępne też szybkoschnące)

- stalówka F

- wygląd klasyczny, biznesowy itp.

Pióro potrzebne od zaraz, więc myślę, że cena do około 800zł. Jeżeli doradzilibyście coś droższego nie ma sprawy, ale wtedy zależałoby mi, żeby pióro było sprawne przez długi, długi czas :)

Dziękuję z góry i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świetna sprawa z tym krokodylem :)

Dziękuję za sugestie. Ostatecznie dostałam w prezencie.. Watermana Charlestona. Niewiele nim jeszcze pisałam, ale stalówka strasznie brudzi się atramentem. Pewnie coś jest nie tak - macie jakieś pomysły? Przyznam szczerze, że nie mam czasu na latanie i wymienianie na nowe.

To był prezent, sama dla siebie szukam dalej, muszę wypróbować jeszcze parę tych, które polecacie.

Edytowano przez Laura
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...