Skocz do zawartości

Chyba nie mam pomysłu na nazwę tematu. :C


Soul

Polecane posty

Dobry wieczór! Słowem wstępu - jestem Szymon/Szymcio, Soulem zwany, lat trzynaście. PWF obserwowałem jakoś od początku powstania nowej wersji forum, ale zawsze jakoś tak nie chciało mi się zarejestrować. Mea culpa.

Jednym z dobrych bodźców przykuwających moją uwagę jest TARDIS w awatarze Thaya. :D Tak, jestem Whomanistą.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania (tak, wiem, że nikogo to nie interesuje, ale jednak wypada coś o sobie napisać) to kocham książki. Czytam średnio po 10-15 książek na miesiąc. Do tego od drugiego roku życia gram na konsolach Sony i Nintendo. A od mniej więcej 6 roku życia piszę piórami :) Wtedy to była bardziej zabawa, lecz od 3 klasy moja miłość, już na poważnie do tych mini-dzieł sztuki kwitnie i rozwija się bardzo szybko. Co by tu jeszcz...Może teraz słowem o muzyce? Jeśli chodzi o moje gusta muzyczne to - nienawidzę tego nowoczesnego tworu zwanego muzyką. Oczywiście są wyjątki. Jeśli chodzi o zespoły/wykonawców, których słucham to:

1. David Bowie

2. The Beatles

3. Queen

4. Muzyka instrumentalna z gier i filmów

Cóż, zapewne o czymś zapomniałem, no ale jeśli ktoś ma jakieś pytania do mnie to śmiało pytajcie! :)

Edytowano przez Soul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY. :D

Ten królik jest pełnoletni. Niewątpliwie.

Gorzej za to z moją pełnoletnością...

Witaj! :) A o tych książkach coś bliżej...?

Bliżej tzn. autorzy, gatunki? Ciężko sprecyzować. Wręcz kocham opowiadania + wiedźmiński pięcioksiąg A. Sapkowskiego, bardzo polubiłem "Mroczną Wieżę" S.Kinga, całego Sherlocka sir Arthura Conana Doyla, Agathę Christie, ostatnio przyjaciółka kazała mi czytać Millenium S.Larssona, z wielką przyjemnością czytam również zbiory felietonów Jeremyego Clarksona, 3 części autobiografii Stanisława Grzesiuka, ofc. H.P Lovecraft, Orwell, Gaiman i wspaniały Pratchett. Wymieniać dalej czy już kończyć przynudzanie? :D

A, i jeszcze ostatnio przeczytałem "Tak sobie myślę..." Jerzego Sthura. Wie ktoś może jakim piórem on to pisał?

Edytowano przez Soul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie udało Ci się dorwać odcinki z lat 60?

Gdzieś był link do strony na której były wszystkie odcinki. Tzn. Te, które przetrwały. Wiele zostało spalonych. Lecz nie wiem czy po tej całej akcji z ACTA i tym podobnymi dalej ta strona istnieje/odcinki zostały zachowane. Lecz jeśli chcesz to mogę tego poszukać.

DZIEŃ DOBRY. :bunny01:

Soul, jesteś Pratchettomaniakiem? :w00t: Witaj nam, bracie! ;)

P.S. 10-15 książek? Słabo :P

Oczywiście, że jestem! Wyżej o tym wspominałem.

Wiesz, czasami trzeba jednak poświęcić uwagę szkole...Niestety...

Aczkolwiek w ciągu ostatnich 2 dni skończyłem dwie z trzech części sagi Millennium S.Larssona... Po co spać jak można czytać? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wolałem kupić na Allegro okładkę Bluecosto - całkiem porządna, całkiem tania, tylko trzeba wsuwać jakieś zabezpieczenie między "plecki" Kindla a okładkę, bo dewastuje odrobinę tą gumowaną powierzchnię :)

Mam podejrzenia, że zaraz Admini wytną tą konwersację i przeniosą ją do Kawiarenki pod tytułem "Rozmowy o Kindlu" :ph34r:

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...