Skocz do zawartości

A jednak ktoś to małpuje...


Pingwin

Polecane posty

Tako czy owako, jeden i drugi są na mojej liście piór do kupienia, razem z Baoerem 388 i Jinhao 325 :D

Tylko, że na razie czekają na swoje miejsce w kolejce, bo muszą być spełnione 2 warunki:

1) Muszę mieć tyle pieniędzy, żeby móc kupić wszystkie naraz i oszczędzić na wysyłce

2) Nie może być do kupienia w danym momencie za te pieniądze żadnego ciekawszego pióra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w opinii ludzkości Parkery to wciąż dobre pióra... :mellow:

No wiesz latami sobie na to zapracowali. To jest chyba pierwsza nazwa pióra która przychodzi do głowy. Opinie na czeskim forum są raczej bardzo przychylne nawet dla piór z niższej półki takich jak Frontier czy IM, Urban. Aby sobie na to zapracować musieli robić dobre pióra wiele lat, a i cenowo musialy być także dość przyjazne. Mieli także dobrą reklamę, dobre projekty, parę legent i aż sie dziwię, że zrezygnowali np. z Vacumatica czy angielskich Duofoldów. Firma sprawdzila sie jako całość.

Teraz przejęła ja jakaś korporacja i tnie wydatki aby zmaksymalizować zyski szczególnie z tej najniższej półki. Ot życie, szkoda. Ja pisze raczej właśnie tanimi Parkerami i mi sprawdzają sie generalnie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...