Skocz do zawartości

Sławni ludzie i ich pióra


konis

Polecane posty

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jest to wielce prawdopodobne, wszak mogą pochodzić z tej samej partii.... podobnie, jak moje  B)

 

Obawiam się, że Twoje rękawiczki nie posiadają tej subtelności i zmysłowości, co moje...do tego widać, ze nie przylegają tak harmonijnie do ciała jak moje i nie są wykonane z tak delikatnego jedwabiu, co moje...:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

 Czy do panteonu sław można zaliczyć Emila Karewicza? moim zdaniem, jak najbardziej tak :thumbup:

 Oglądając już po raz xx przygody Franka Dolasa, zastanawiało mnie, cóż to za pióro miał w dłoni Karewicz

 próbując spisać dane osobowe. 

 https://www.youtube.com/watch?v=pOuCO_m6Bes

 na powiększeniu filmu widać lepiej.                      Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 3 months later...

Pozostając w kręgu polityki - Angela Merkel 
znana, przyjemnie słucha się jej wypowiedzi, jakkolwiek można się z nią nie zgadzać i nie darzyć jej sympatią (choć w telewizji wydaje się być bardzo miła)

Pomijając wszystkie "za" i "przeciw" - używa Montblanca :) zdaje się 146 (znalazłem przypadkiem, przeglądając informacje na temat koronawirusa)

0?ui=2&ik=676a3821a9&attid=0.1.1&permmsgid=msg-f:1661903923520745779&th=171044d034483133&view=fimg&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ-e_eb6ldjZqTKSWyIk1Vvq9UawbjsShVapkAWodsh9tJaqRiGbB0uCtJoZZ-xz0ETy2kjKacxjRiMo0LTZQ34CIDPt1mPBMPuUdkGQScP53o6k94MB1c7KVu4&disp=emb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Dnia 22.01.2021 o 20:55, Trevor napisał:

 

dPbllOE.jpg

Crossy, crossy, crossy.......kulkowe 🤦‍♂️

 

Jest taka tradycja, że razem z kopiami dokumentu rozdaje się również pisadała, których wtedy używał Prezydent. Stąd taka ilość tych crossów, które później znajdą swój nowy dom.

PS. W sumie to logiczne, bo jakbym ja miał oddać któreś z moich piór, to bym raczej nie podpisywał :D

...co innego żona - ta to mi podbiera nawet bez podpisywania czegokolwiek (ostatnio Lamy 25p) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...