Skocz do zawartości

stalówka - luzem?


ObutN96

Polecane posty

Ja wiem, ja wiem, co zrobiłeś!!!

(To Pelikan M205, prawda? :))

Miałeś za mocno dokręcony nib unit. Wydłubałeś stalówkę ze spływakiem, a kołnierz został. Możesz:

- wsadzić to sobie z powrotem, jeśli dasz radę (trzeba dobrze ustawić stalówkę względem spływaka i nie wbić za głęboko, raczej odradzam),

- spróbować jakoś wykręcić kołnierz (ale ostrożnie, żeby przy okazji nie rozwalić kołnierza/sekcji), wsunąć ładnie stalówkę ze spływakiem ("wałkiem") w kołnierz i wkręcić,

- wysłać/zanieść do kogoś, żeby to poskładał do kupy. :D

Ale skoro masz go już w kawałkach, wypłucz porządnie, na pewno nie zaszkodzi. Tylko nie lej do środka detergentu i nie top całego pióra, bo się naleje wody do mechanizmu, a nie powinno. Upierdliwie się to potem suszy.

Edit: a może po prostu ciągnąłeś za stalówkę, zamiast sobie elegancko cały nib unit wykręcić?

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie, to M215, niebieski.

Ja nie wiem, co zrobiłem źle. Zrobiłem tak jak zawsze, o nagle w ręku została ty;lko ta metalowa część stalówwki.

A dramat polega na tym, że ni jak nie chce się z powortem zasadzić na tej plastikowej części. Sprawia to takie wrażenie, jakby stalówka była zbyt obła...

Chyba szpital na Chmielnej w poniedziąłek... Cholera mnie bierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...