Jump to content

Pióro Waldmann z zestawu Szymanowskiego


rafal

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Zasadniczo może kogoś zrażę swoją osobą, ale nie jestem piórowym zapaleńcem, a tym bardziej kolekcjonerem. Piszę piórem, bo lubię. Zresztą mój charakter pisma dzięki temu się poprawia.

Ale mam pewne pytanie. Otóż otrzymałem w prezencie pióro Waldmann z serii Szymanowskiego (cały zestaw - pudełko wraz z płytą Szymanowskiego, atramentem). Nie chcę go używać, gdyż dla mnie wydaje się zbyt ekskluzywny. Wole go sprzedać. Jednak wystawiając na aukcji dwukrotnie nie udało mi się go pozbyć.

Moje pytanie brzmi: czy jest szansa w ogóle bawić się w taką sprzedaż, czy w miarę mi się to opłaca, jaką wartość mam przedstawić, aby ktoś mi to kupił?

Link to comment
Share on other sites

Guest nilfein

Przetestuj, wypróbuj, pokochaj ;) A tak nawiasem mówiąc, pisanie piórem to żaden zbytek - to po prostu wygoda. Sam zauważyłeś, że poprawia Ci się charakter pisma. Poza tym - nie możesz wykluczyć, że utylitarny charakter Twojego obcowania z piórem przerodzi się kiedyś w pasję.

Waldmann robi dobre pióra, choć na naszym rynku jest mało powszechny. Skoro masz okazję - popisz nim trochę, a jak Ci nie będzie odpowiadało, to wtedy je wystaw w dziale sprzedaży na PWF albo na portalu aukcyjnym. Skoro to był prezent, to przecież każda złotówka za jego sprzedaż będzie in plus, prawda? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...