Skocz do zawartości

Pióro Waldmann z zestawu Szymanowskiego


rafal

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów.

Zasadniczo może kogoś zrażę swoją osobą, ale nie jestem piórowym zapaleńcem, a tym bardziej kolekcjonerem. Piszę piórem, bo lubię. Zresztą mój charakter pisma dzięki temu się poprawia.

Ale mam pewne pytanie. Otóż otrzymałem w prezencie pióro Waldmann z serii Szymanowskiego (cały zestaw - pudełko wraz z płytą Szymanowskiego, atramentem). Nie chcę go używać, gdyż dla mnie wydaje się zbyt ekskluzywny. Wole go sprzedać. Jednak wystawiając na aukcji dwukrotnie nie udało mi się go pozbyć.

Moje pytanie brzmi: czy jest szansa w ogóle bawić się w taką sprzedaż, czy w miarę mi się to opłaca, jaką wartość mam przedstawić, aby ktoś mi to kupił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj, wypróbuj, pokochaj ;) A tak nawiasem mówiąc, pisanie piórem to żaden zbytek - to po prostu wygoda. Sam zauważyłeś, że poprawia Ci się charakter pisma. Poza tym - nie możesz wykluczyć, że utylitarny charakter Twojego obcowania z piórem przerodzi się kiedyś w pasję.

Waldmann robi dobre pióra, choć na naszym rynku jest mało powszechny. Skoro masz okazję - popisz nim trochę, a jak Ci nie będzie odpowiadało, to wtedy je wystaw w dziale sprzedaży na PWF albo na portalu aukcyjnym. Skoro to był prezent, to przecież każda złotówka za jego sprzedaż będzie in plus, prawda? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...