Skocz do zawartości

Pisaczek do 100 zł


Polecane posty

Witam ponownie....

żona postanowiła sprezentować mi pióro ale nie wie jakie kupić... limit cenowy ustanowiła na 100-120 zł stąd prośba o jakieś fajne propozycje. Ona sama się napaliła na pióra Duke ale ostatnie które miałem (Diuke zebra) strasznie pluło i szybko zasychało a na dodatek ciężko było je rozpisać.

Ale ta zebra wizualnie mi odpowiadała więc coś w ten deseń by miało być....

wiem że nieskładnie ale prosze o propozycje... pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamy Al-Star. Może wydawać się nieco kosmiczne, ale jest bezawaryjne. W tym przedziale cenowym możesz też spróbować coś z Sheaffer'a - Prelude albo Gift 300. Ja mam to drugie i jestem bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem te recenzje... i zastanawiam się jak możesz polecać pióro na którym się tak zawiodłeś... chyba podziękuję....

wpałdy mi za to w oko modele takowe

- Duke Brown Lether

- Duke King Crown

- Duke esteele (ze względu na stalówkę) a le boję się że ta stalówka będzie na tyle twarda że mi nie pobejdzie...

- picasso 916

coś z tego byście polecili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ja mam takie sobie doświadczenia z Duke'ami. Za bardzo ten Chińczyk udaje Niemca... Z tego zestawienia wybrałbym chyba Picasso, ale najchętniej dołożyłbym jeszcze 50 zł i poszukał czegoś bez tak jednoznacznie żółtego rodowodu... Np. Lamy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a picasso 905?...

nie wiem czemu mam słabość do piór z tego typu stalówką tzn. schowana a najlepiej jeszcze typu piór "chińskich"i jeśli można to poprosze o informacje jakieś o samej firmie bo nigdzie nie mogę znaleźdź informacji o niej

Edytowano przez plenrok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...