Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w indentyfikacji i wycenie


grafik1979

Polecane posty

gdzie znajde taka cene jaka tu podales? daj jakis namiar

Prawdopodobnie w katalogu A. Gruszko. Zdaje się, że nie ma wersji online.

grafik1979: urządzasz sobie licytację na zasadzie "wrzucę zdjęcie i poczekam, kto da więcej". Pytasz potencjalnych kupujących, ile są skłonni zapłacić, a potem dziwisz się, dlaczego tak mało. Odpowiem: bo nie chcą proponować więcej, skoro mogą mniej.

Zdajesz sobie sprawę, że za tymi nickami kryją się żywi, myślący ludzie?

Zaproponuj (w odpowiednim dziale) jakąś kwotę i poczekaj na odzew. Jeśli długo nie będzie chętnych - ewentualnie obniż cenę i czekaj dalej. Tak to tutaj działa.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś..., gdzieś... o "tym"....pisałem.....zawsze powtarzałem ze jak będę umierał i miał (szacownego) prokuratora w wiadomym miejscu to dusząc kogoś z jelity zrobię coś dla świata i dla siebie....i dzisiaj mam nadzieję że jeżeli kiedykolwiek coś takiego napiszę to będę zrozumiany i traktowany z odrobiną życzliwości.............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś..., gdzieś... o "tym"....pisałem.....zawsze powtarzałem ze jak będę umierał i miał (szacownego) prokuratora w wiadomym miejscu to dusząc kogoś z jelity zrobię coś dla świata i dla siebie....i dzisiaj mam nadzieję że jeżeli kiedykolwiek coś takiego napiszę to będę zrozumiany i traktowany z odrobiną życzliwości.............

Pan Grafik1979 usilnie pracuje na zakończenie swojej przygody z PWF :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórzę nie wiem już który raz - PWF nie jest kanałem dystrybucji materiałów piśmienniczych. Od tego mamy portale aukcyjne. Możliwość kupna, sprzedaży i wymiany jest dostępna dla Użytkowników, ale musi odbywać się na zasadach zaufania i wzajemnego szacunku. A na to zaufanie i szacunek trzeba sobie zapracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grafik1979:

Nie, no tym tematem to mnie facet zabiłeś. Hurtem wystawiasz na Targowisku pióra wszelkiej maści, a teraz strugasz durnia w kwestii zestawu do kaligrafii. Alveryn ma całkowitą rację. Bądź uprzejmy nie obrażać naszej inteligencji tego typu akcjami, bo to nie portal aukcyjny, bazar, hurtownia, ani nawet nie supermarket tylko forum. Chcesz się bawić wyłącznie w handelek, to sobie straganik otwórz. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...