Skocz do zawartości

Parker IM


rezeda

Polecane posty

Piórko bardzo sympatyczne i ładne, ale raczej do delikatnej rączki. To taki jakby grubszy Vektor. Moj ma bardzo dobrą stalówkę M i pisze świetnie. Za te pieniądze to dobre pióro, chociaż kupno to troszkę loteria. Korpus jest plastikowy, tak podaje sprzedający.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem IM w kolorze stalowym, CT. Ładny był. Przez tydzień miałem. Solidnie wyglądał, pisał grubo (jak to Parker), ale przyjemnie. Po tygodniu spadł z biurka na panele. Okazało się, że nie jest solidny - plastik wewnątrz skuwki pękł i zrobiła się nieprzyjemnie luźna, co uniemożliwiało w zasadzie przenoszenie go (skuwka sama sobie wędrowała po teczce), a do tego zaczął wysychać. I się pożegnaliśmy z IM. Generalnie, bez żalu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem IM w kolorze stalowym, CT. Ładny był. Przez tydzień miałem. Solidnie wyglądał, pisał grubo (jak to Parker), ale przyjemnie. Po tygodniu spadł z biurka na panele. Okazało się, że nie jest solidny - plastik wewnątrz skuwki pękł i zrobiła się nieprzyjemnie luźna, co uniemożliwiało w zasadzie przenoszenie go (skuwka sama sobie wędrowała po teczce), a do tego zaczął wysychać. I się pożegnaliśmy z IM. Generalnie, bez żalu ;)

Sprobuj to samo z Namiki czy Nakayą albo MB.... :P;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to nie był rzut, tylko po prostu się stoczyło. I to z nałożoną skuwką. Zdarzało mi się to również w przypadku stalowego Hemisphere, ale z nim się nic nie działo. Zrozumiałbym, gdyby spadło na terakotę z wysokości metra, ale z blatu biurka na panel podłogowy? Mam teorię, że uszkodzenie skuwki wynikło z tego, że konstrukcja IM jest zbyt masywna, a jakość materiałów - za słaba.

...a jakby takie coś zdarzyło mi się z MB albo innym drogim piórem, to chyba bym się zapłakał...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...