Skocz do zawartości

Które pióro z tych polecacie?


Polecane posty

Z uwagi na jakość, czy wygląd?

Z uwagi na jakość (z tych trzech - mimo wszystko), i wygląd, elegancję.

Prelude też za duże nie jest - dla Pań spokojnie się nadaje, zwłaszcza w odpowiedniej wersji kolorystycznej.

Najlepiej wybierz się do sklepu, weź te pióra do ręki i wszystko stanie się jasne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby u mnie w mieście były jakieś normalne sklepy, to tak bym zrobił. Mogę pojechać do Łodzi, bo tam mam najbliżej jeśli chodzi o jakieś porządne sklepy, ale nie wiem gdzie mogę te pióra tam zobaczyć. Ktoś może zna adresy dobrych sklepów z piórami w Łodzi? Może w galeriach Manufaktura lub w Łódzkiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

WM niczym Parker idzie w stronę piór klasy budżetowej i tego mamy zatrzęsienie na rynku. Sailor to klasa sama w sobie. Tam nawet wersje "budżetowe" są takie, że mucha nie siada. Z WM może już być różnie... Ale serwis mają bliżej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waszym wskazówkom zdecydowałem się na piórko ze stajni Sailora i przedwczoraj właśnie go dostałem. Przybył prosto z Japonii :) Jest to wersja Standard Profit 1911 ze stalówką EF. Powiem tylko, że to pióro mnie urzekło i cieszę się, że je zakupiłem. Wśród moich nabytków to outsider, ale to akurat nie jest dziwne, bo reszta to Jinhao i Picasso :P Niemniej jednak, tamte pióra też dobrze piszą, a biorąc pod uwagę jakość do ceny, to nie mają sobie równych. Takie jest moje subiektywne odczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród moich nabytków to outsider, ale to akurat nie jest dziwne, bo reszta to Jinhao i Picasso :P Niemniej jednak, tamte pióra też dobrze piszą, a biorąc pod uwagę jakość do ceny, to nie mają sobie równych. Takie jest moje subiektywne odczucie.

Nie tylko subiektywne, ale i obiektywne......powinniśmy podchodzić do wielu rzeczy z rozsądkiem i dlatego wiemy że moglibyśmy zadowolić się Trabantem bo przecież jeździ, ale jednak marzymy o Ferrari............i gdy mamy pieniądze już na kupno to wtedy to robimy..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko subiektywne, ale i obiektywne......powinniśmy podchodzić do wielu rzeczy z rozsądkiem i dlatego wiemy że moglibyśmy zadowolić się Trabantem bo przecież jeździ, ale jednak marzymy o Ferrari............i gdy mamy pieniądze już na kupno to wtedy to robimy..........

wtedy kupujemy duże kombi i narzekamy, że większych nie produkują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi... :hmm1: W przełożeniu na pióra to to będą na przykład Airmaile/Wality :P

To Guider Zimbo będzie jak VW Transporter T3 (swoją drogą cudna fura ale wymagająca sporo wysiłku w utrzymaniu)

Btw, szkoda, że nie robią kombiaków w takich kolorkach jak Wality.

Edytowano przez Cwiekoszczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...