Jump to content

Witam


eltoro3

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Od bardzo krótkiego czasu, bo zaledwie od kilku dni stałem się fanem pióra wiecznego. Ponieważ ostatnio zacząłem trochę pisać i to w obecności ludzi często mi obcych, postanowiłem robić to piórem. Stało się to dość późno w moim życiu, ale to chyba było spowodowane traumą jeszcze z czasów szkolnych. Wtedy pióro robiło mi kleksy, zasychało i takie tam różne inne dziwne rzeczy się działy. Postanowiłem jednak pójść po rozum do głowy i wymyśliłem, że skoro ludzie piórem piszą, nie może to być obarczone samymi problemami

Od niespełna kilku dni jestem posiadaczem pióra Jinhao 500. Nie jest to wielkie osiągnięcie, ale chciałem zacząć od czegoś niedrogiego żeby zobaczyć, czy mi się spodoba pisanie piórem. Spodobało mi się. Na tyle mi się spodobało, że teraz planuję zakup czegoś znacznie lepszego.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

DZIEŃ DOBRY. :bunny01:

Stało się to dość późno w moim życiu, ale to chyba było spowodowane traumą jeszcze z czasów szkolnych. Wtedy pióro robiło mi kleksy, zasychało i takie tam różne inne dziwne rzeczy się działy.

Trauma z czasów szkolnych... też to miałem - pióra "no-name" za 5 zł, z kiepsko wykonanymi, "motylkowymi" stalówkami... :gaah:

Do piór wróciłem dopiero pod koniec gimnazjum, a katalizatorem tego powrotu było znalezienie (nie pamiętam już gdzie) Parkera Vectora. (swoją drogą, czy wiecie, że naboje "international" można załadować do Parkera, pod warunkiem użycia odpowiednio dużej siły? :D) Vectora co prawda szybko zgubiłem, ale ziarno zostało zasiane :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...