Skocz do zawartości

Długopis Montblanc Greta Garbo 2005


gmwaw

Polecane posty

Długopisy Montblanc to grupa przedmiotów szczegółnego ryzyka. Mnóstwo jest podrabianych i to zupełnie nieżle. Jeśli serio chcesz to coś kupić, to zdrecydowanie sugeruję odbiór osobisty. A gdybyś nadal miał wątpliwości - wizytę w salonie.

Thay, czy coś sugerujesz? ;)

Patrząc na te zdjęcia, ja bym się na ten egzemplarz nie zdecydował. Może po dokładniejszym obejrzeniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle gmwaw najpierw się przywitaj w odpowiednim dziale, tak z grzeczności ;) Bo jak widzę pierwszy post na forum i od razu "prośba o ocenę tego wspaniałego okazu który może zaraz zniknie jak go szybko nie kupię" albo "super aukcja, jestem bardzo nią zainteresowany, wy tez powinniście" to mi się kojarzy z handlarzem, który nagania sobie klientów ;] Nie mówię, że tak jest też w tym wypadku, ale.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle gmwaw najpierw się przywitaj w odpowiednim dziale, tak z grzeczności ;) Bo jak widzę pierwszy post na forum i od razu "prośba o ocenę tego wspaniałego okazu który może zaraz zniknie jak go szybko nie kupię" albo "super aukcja, jestem bardzo nią zainteresowany, wy tez powinniście" to mi się kojarzy z handlarzem, który nagania sobie klientów ;] Nie mówię, że tak jest też w tym wypadku, ale.....

:D no o tym nie pomyślałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przedstawiają długopis, który usilnie stara się przypominać (głównie ceną) MB Greta Garbo. Poza tym ma dziwnie odstający klips.

Równie dobrze można wyciąć sześcioramienną gwiazdkę z papieru i nakleić na długopis Zenith - będzie taniej i bardziej oryginalnie.

Edit: długopis posiada także "mechanizm skrętu, edycja limitowana". Cokolwiek to znaczy. Może płynniej wchodzi w zakręty?

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostałem maila od sprzedającego z innymi zdjęciami. Porównałem ze zdjęciami oryginału z google i śmie stwierdzić że nie widzę różnicy.

Nie znam się na tym dobrze. Chcę go kupić ojcu który zbiera długopisy i pióra MB. Proszę więc o fachową ocenę. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam wizyte w sklepie i tam kupienie dlugopisu MB.

a tak w ogóle Seria Grety Garbo i w ogole desing dlugopisu jest wg mnie pomyslem na prezent bardziej dla kobiety niż mezczyzny ale jak kto woli, oczywiscie :)

poza tym zgadzam sie z przedmowcami, dziwny klips.. tutaj znalazlam piekne zdjecia tego wlasnie modelu. Jakie wykonczenie!

Montblanc Greta Garbo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym otrzymać od Państwa fachową ocenę tego okazu:

http://tablica.pl/of...ui-ID1LhVp.html

Jestem mocno zainteresowany więc proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Jest to podróbka, a nie oryginał. Omiń ofertę szerokim łukiem. Długopis Montblanc Greta Garbo nie był nawet produkowany w takim zestawieniu kolorystycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Witam Serdecznie. Posiadam właśnie taki długopis, dostałem go i mam do Was pytanie. Jako, że kompletnie nie znam się w tej kwestii, czy moglibyście mi powiedzieć ile taki długopis jest aktualnie wart? Jest oczywiście w całym komplecie w pudełku, z futerałem, z kartą gwarancyjną i też sprawdzałem jego wiarygodność w Warszawskim salonie MontBlanc. 

Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...