Skocz do zawartości

Wypadający spływak i brudzenie palców


iza

Polecane posty

aha :o

a821276072_szczeka_mi_opadla.jpg

Czy ktoś przy nim nigdy nie grzebał nie mogę wykluczyć, ponieważ dostałam je od kogoś kto je dostał :P, a że ta osoba piórem nie lubi pisać to je przejęłam :P

Nic nie wygląda przynajmniej od zewnątrz na pęknięte, pióro przepisało ze mną już kilkadziesiąt stron i to się w sumie stało nagle tj. nagle poczułam, że pisząc szuram spływakiem po kartce :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to aż tak bardzo to się nie przypatrzyłam, bo było to w miejscu publicznym, wysunął się spływak na pewno, bo zrównał się z końcówką stalówki ;) Ostatnio to regularnie sprawdzam i lekko dociskam i o dziwo na razie nic takiego się nie powtórzyło, a i chwilowo palce przestał brudzić na skutek tego dociskania. Tylko to takie pióro stresowe się zrobiło, bo ciągle można się spodziewać, że sytuacja ze spływakiem się powtórzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wyczyszczenie nie zaszkodzi, ale jeśli brudny spływak wypada, tym bardziej będzie wypadał czysty - odejdzie warstwa zaschniętego atramentu.

W kilku "krokodylach", które widziałem, spływaki były mocowane na wcisk.

Przydałoby się zdjęcie "pacjenta". Czy to któryś z modeli inspirowanych S.T. Dupont Olympio? Nawet w oryginale ten spływak nie siedzi zbyt mocno...

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...