Skocz do zawartości

Jakie pióro kupić


plenrok

Polecane posty

Witam...

jako nowy użytkownik na wstępie chciałem wszystkich powitać.

Przedstawia mi się odwieczny dylemat wyboru pióra. Używałem już kilku modeli parkerów ale nie przypadły mi do gustu.

Ostatnio nabyłem pióro Duke takie z zebrą na zatyczce (nie pamiętam nazwy modelu). Osobiste doznania związane z tym piórem uważam za bardzo udane ale upadek zakończony złamaniem stalówki przerwał jego karierę.

Osobiście lubię grube pióra tzw. cygara i dość ciężkie. Idealne wydaje mi się pióro Imperial Sheaffera ale cena powala na kolana.

Mój przedział cenowy to 100-150 zł i stoje przed dylematem.

Ostatnio też strasznie spodobało mi się pióro Namiki Falcon ale cena powaliła mnie na kolana.

Proszę zatem o pomoc... wszelkie odpowiedzi mile widziane.

Edytowano przez plenrok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

jako nowy użytkownik na wstępie chciałem wszystkich powitać.

Przedstawia mi się odwieczny dylemat wyboru pióra. Używałem już kilku modeli parkerów ale nie przypadły mi do gustu.

Ostatnio nabyłem pióro Duke takie z zebrą na zatyczce (nie pamiętam nazwy modelu). Osobiste doznania związane z tym piórem uważam za bardzo udane ale upadek zakończony złamaniem stalówki przerwał jego karierę.

Osobiście lubię grube pióra tzw. cygara i dość ciężkie. Idealne wydaje mi się pióro Imperial Sheaffera ale cena powala na kolana.

Mój przedział cenowy to 100-150 zł i stoje przed dylematem.

Ostatnio też strasznie spodobało mi się pióro Namiki Falcon ale cena powaliła mnie na kolana.

Proszę zatem o pomoc... wszelkie odpowiedzi mile widziane.

Grube Cygarko w tej cenie to Duke Shark, albo kilka innych piór Duke, zerknij na ofertę.

Inna opcja to Sheaffer Prelude, ale nie wiem czy ono nie będzie za cienkie, ale można je tanio wyrwać, nawet poniżej 100zł, jak się trafi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o nowych piórach:)

Tylko by dostać Prelude nowe tanio to trzeba trochę polować na allegro.

http://allegro.pl/listing.php/search?category=64479&change_view=1&order=p&sg=0&string=Prelude

Z ciekawszych to za 110zł Prelude chromowany, a za 160 zestaw długopis + pióro jest też nawet ciekawą ofertą.

Edytowano przez drake29a
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...