Skocz do zawartości

Witajcie!


Paplo

Polecane posty

Witajcie!

Mam na imię Paweł, piórem piszę już od dwóch dni dzięki mojej dziewczynie, która pisze piórem od podstawówki. Mój ostatni kontakt z piórem to również podstawówka. Miałem wtedy jakieś badziewne pióro, które nagminnie przerywało i zostawiało kleksy. Od tego czasu miałem w głowie stereotyp pióra jako narzędzia uciążliwego i niezbyt praktycznego, preferowałem długopis, aż do przedwczoraj kiedy kupiłem swoje pierwsze od lat pióro. Nakłoniła mnie do tego rozmowa z moją dziewczyną na temat pisma i pokrewnych. Przypomniała mi wtedy, że pisze piórem, a ja po chwili namysłu pomyślałem czemu nie spróbować by znowu, może tym razem trafię na coś, co nie będzie mnie wyprowadzało z równowagi. Po weekendzie nabyłem w osiedlowym papierniczym swoje pióro - Zenith Omega. Jak na razie jestem zadowolony, pisze lekko i sunie po kartce, czyli tak jak lubię. Już teraz próba powrotu do długopisu kończy się fiaskiem :D Zastanawia mnie tylko stalówka, ale o to zapytam w odpowiednim dziale.

Mam nadzieję, że to nie będzie moje ostanie pióro :} Pozdrawiam, Paweł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...