Skocz do zawartości

Nabieranie atramentu gdy płytko


piko

Polecane posty

Oj tam, przecież można się domyślić :). Byłoby coś w okolicach:

"Jeśli mieszkasz w Poznaniu możemy się spotkać i przekazać atrament do rąk własnych.

Może jest jakiś ochotnik z Poznania lub okolic, który odebrałby atramenty dla wszystkich oraz zajął się ich dystrybucją i pobraniem opłat?"

:)

Edytowano przez Mateusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorry about that, tried to combine the words I knew and add some with translator. I am in Germany now, so Agata couldn't help with the translation :(

So what I intended to ask,

I can buy the Akkerman ink people would like to have, no problem, can buy each color and quantity available.

As I don't have a bank account in Poland, it could be difficult (expensive for each to pay to dutch account) if people would like to have it send to them after I'm in Poznan.

Is there anybody, living in Poznan, or the Poznan region, willing to accept payment from people who would like the ink and also send the ink to them, in December

For anyone living in Poznan I can buy and meet them somewhere in Poznan in the Christmas time, for anyone who wants the ink to be send they would then pay for the ink + postage cost to that volunteer.

I'm worried that it all gets a bit complex now, but anyway, I can get the Akkerman ink for anyone who wishes, but would need a solution in payment/sending if you don't live in / close to Poznan

Hope this is understandable

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbować zmieszać z kroplą koniaku? :D

wódki lub spirytusu nawet czesto zakrapiam do z dawien nieużywanego pióra i odnalezionego w stanie bardzo zaschnietym - pióro po spirytusie pisze ciekawie, po wódce normalnie, jak po wodzie

z koniakiem nie mam pomysłu - nie tankowałem, pewnie jak po wódzie

natomiast mimo faktu, że garbniki zatykają bardzo fajnie komponuje się niebieski z czerwonym winem,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, mieszanie różnych atramentów nie ma negatywnego wpływu na ich końcowe właściwości. Mieszasz także atramenty różnych producentów?

Ja nawet nie pamietam czasem jaki atrament do pióra tankowałem. Z reguły wypisuje do końca ale czasem sie mi szybciej znudzi to zlewkuje. Czasem pióro nowe nie chce pisać to wtedy także zlewkuje. Mieszam jak idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm worried that it all gets a bit complex now, but anyway, I can get the Akkerman ink for anyone who wishes, but would need a solution in payment/sending if you don't live in / close to Poznan

Hope this is understandable

This is understandable :)

What do you think about payment by PayPal? We can send money to one person in Poland who have PayPal account and he/she will send it to you via PayPal (if you have account). This is really good and cheap method :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So I think that problem with payment is solved. Probably I won't buy this ink because it's quite expensive but I can help with PayPal if it would be necessary :)

However, there's still problem with sending inks from Poznan, because it's seems that you'll have to send them all by yourself if no one offers to help...

(Sorry for my english)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Otrzymalem do tej pory dwa zamowienia na kupno atramentu (obydwa potwierdzone). W zeszly weekend rozmawialem z managerem firmy Akkerman. Zapewnil mnie ze moze atrament specjalnie zapakowac, aby mozliwie zapobiedz szkodzie podczas przesylki.

Jesli chesz zamowic atrament, to prosze poinformuj mnie o tym jak najszybciej, abym mogl zamowienie przeslac do Akkerman, i aby oni mieli wystarczajaco duzo czasu na zapakowanie zamowionego atramentu.

Przesle atrament przez poczte polska z Poznania (chyba ze mieszkasz w Poznaniu badz chcesz osobiscie odebrac atrament w Poznaniu, to mozemy umowic sie na spotkanie).

Cena za flakon 150ml atramentu wynosi 70 zlotych, cena przesylki jednego flakonu droga ekonomiczna to 9,50 zloty a piorytetowa to 11,00 zlotych. Jesli zamowisz wiecej flakonow, to oczywiscie przesylka jest uzalezniona od wagi paczki (jesli zlozysz ''grupowe'' zamowienie, to moge konkretniej podac cena przesylki).

Jesli chcesz zamowic atrament, to napisz mail lub osobista wiadomosc na PWF

Platnosc przez Paypal.

Dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...