Skocz do zawartości

Propozycje kupna pióra za kwotę 500- 600 zł


Igrius

Polecane posty

Jako, ze większość osób tutaj ma o piórach większą wiedzę mówiąc delikatnie,

to chciałem się zorientować, co zaproponowalibyście do męskiej dłoni za kwotę 500 zł.

Najbardziej skłaniam się do podstawowych europejskich marek. Ale ciekawe co mi

doradzicie. :)

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Trzymałem wczoraj w ręku pięknego Watermana, którego nabył nasz forumowy kolega o nicku maxi75.

Kupiony za kwotę nie przekraczającą dwóch stówek, co uważam za śmieszną kwotę za pióro tej klasy i urody.

Niewiele mnie potrafi w piórowej materii zadziwić, ale naprawdę byłem autentycznie zdumiony, że coś tak pięknego Waterman wyprodukował, a ja dopiero teraz o tym się dowiedziałem, zobaczyłem i miałem możliwość pisania tym arcydziełem.

Wszystkie współczesne Watermany z dolnej i średniej półki cenowej bije na łeb.

Mam nadzieję, że kolega @maxi75 przedstawi na forum to pióro.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z nich wczoraj zgłosiłem. Jeśli jeszcze wiszą, to znaczy, że Allegro też to wisi.

Ja też... niestety raczej takie zwykłe zgłoszenia poprzez formularz zgloś przedmiot nieoryginalny nic nie dają bo mają takich mnóstwo...

Próbowałeś tego "opisz problem dokładniej"? Już za samo wystawienie sobie komentarzy pomiędzy kontami grozi blokada konta

wejdź w użytkownika jaworska53 ma tam komentarz z użytkownikiem mowol111 ja myślę, że to jest ta sama osoba. Wystawiają pióra od 1zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konis, to chociaż zdradź jaki to model był....

Gdyby się udało kupić za 500zł to zdecydowanie Carene. I do damskiej i do męskiej :). Za około 600zł już są dostępne więc może warto dołożyć.

Jeżeli chcesz pióro nowe, to zdecydowanie Waterman Carene. Według mnie to jedno z najładniejszych piór w ofercie Watermana. Nie dość, że piękne, to dobre i niezawodne.

PS. Kolega @maxi75 zaprezentował już pióro. Szkoda, że nie cyknął zdjęcia z piórem, którego wielkość każdy zna, tak dla celów porównawczych, aby można było ocenić jego wielkość. Ale nic straconego, postaram się go namówić, aby takie fotki zrobił.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Kolega @maxi75 zaprezentował już pióro. Szkoda, że nie cyknął zdjęcia z piórem, którego wielkość każdy zna, tak dla celów porównawczych, aby można było ocenić jego wielkość. Ale nic straconego, postaram się go namówić, aby takie fotki zrobił.

zdrówka

Z tym może być mały problem, bo jedyne pióro jakie mam, którego wielkość każdy zna to Hero :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...