Jump to content

Parker Premier Monochrome


Recommended Posts

Przeglądałem dziś oferty na allegro i rzuciło mi się w oczy pióro Parker Premier Titanium. Zaciekawiło mnie to, bo pierwszy raz się spotkałem z taką wersją Premiera. Na stronie Parkera okazało się, że to nowa kolekcja. Do znanego już Black Edition firma dodała jeszcze dwa zunifikowane kolorystycznie modele, w kolorze metalicznym (tytanowym) i matowo złotym.

160331s.jpg

Na tytanowy może jeszcze bym się skusił, na złoty niespecjalnie. Najładniejszy jest i tak czarny, w kolekcji nazwany teraz Ceramic Black.

Ktoś z Was miał już okazję widzieć na żywo nowe modele? :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.newellb2b.com/eu/images/_parution/EN/20_Waterman_-_Expert_New_Generation_-_Press_release_UK_final_-_LR%5B1%5D.pdf

Strona piąta, ta szczotkowana stal (nowe wykończenie, jeśli chodzi o Experta). Nie miałem okazji obejrzeć nowych Expertów na żywo, może w realu wygląda inaczej, ale Premier Titanium momentalnie skojarzył mi się z tym zdjęciem. Chodzi nie tylko o korelację wykończeń (ta szczota jest raczej popularna), ale i o podobny termin wprowadzenia "nowości".

To już kolejny taki chwyt. Poprzednim było wypuszczenie białego Sonneta w dwóch wersjach, w tym jednego ze "srebrną" skuwką, oraz całej gamy białych Watermanów. Ot, takie drobne zbiegi okoliczności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...