Skocz do zawartości

Parker Premier Monochrome


Polecane posty

Przeglądałem dziś oferty na allegro i rzuciło mi się w oczy pióro Parker Premier Titanium. Zaciekawiło mnie to, bo pierwszy raz się spotkałem z taką wersją Premiera. Na stronie Parkera okazało się, że to nowa kolekcja. Do znanego już Black Edition firma dodała jeszcze dwa zunifikowane kolorystycznie modele, w kolorze metalicznym (tytanowym) i matowo złotym.

160331s.jpg

Na tytanowy może jeszcze bym się skusił, na złoty niespecjalnie. Najładniejszy jest i tak czarny, w kolekcji nazwany teraz Ceramic Black.

Ktoś z Was miał już okazję widzieć na żywo nowe modele? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.newellb2b.com/eu/images/_parution/EN/20_Waterman_-_Expert_New_Generation_-_Press_release_UK_final_-_LR%5B1%5D.pdf

Strona piąta, ta szczotkowana stal (nowe wykończenie, jeśli chodzi o Experta). Nie miałem okazji obejrzeć nowych Expertów na żywo, może w realu wygląda inaczej, ale Premier Titanium momentalnie skojarzył mi się z tym zdjęciem. Chodzi nie tylko o korelację wykończeń (ta szczota jest raczej popularna), ale i o podobny termin wprowadzenia "nowości".

To już kolejny taki chwyt. Poprzednim było wypuszczenie białego Sonneta w dwóch wersjach, w tym jednego ze "srebrną" skuwką, oraz całej gamy białych Watermanów. Ot, takie drobne zbiegi okoliczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...