Skocz do zawartości

Pudło kaloryczne


Polecane posty

Zagadka: co można zrobić z drewnianym pudełkiem po czekoladkach?

Bombonierka0.jpg

Odpowiedź: BOMBONIERKĘ icon_smile.gif

Bombonierka1.jpg

Ładnie polakierowane pudełko, kupione kiedyś na Olimpii. Do tego listewki, bejca, gumka, pianka, filcowe podkładki i jeden deszczowy weekend. Rezultat: moje 45-tki mają swój własny domek. :D Pojemność: 14 czekoladek nadziewanych inkaustem. :lol:

Na tym modelu przećwiczyłem rozwiązanie pozwalające na regulację położenia gumki. Listewki nie przylegają do siebie, dzięki czemu nie musiałem wiercić otworów. Całość jest dokładnie wpasowana w pudełko - bez klejenia. Zastanawiam się nad dołożeniem mocowania zastosowanego w "walizce". Powstałaby bombonierka transportowa. ;)

Na zdjęciu powyżej widać pierwszą wersję, z gumką przewleczoną w "jodełkę". Wyglądało to nieszczególnie. Teraz jest po modyfikacji - gumka w jednej linii i odrobinę niżej, żeby ułatwić wyjmowanie piór.

Niedługo wrzucę nowsze zdjęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Was rozczarować, dlatego jednym z kolejnych projektów będzie... przedwojenna* sklepowa komódka z trzema szufladami, jakieś 42x32x20 cm. Prawdopodobnie po bliżej nieokreślonych częściach rowerowych. Prewencyjnie truję dziury po robalach, chociaż nic się tam od dłuższego czasu nie rusza - wygląda na to, że wszystkie już dawno zdechły albo sobie poszły.

* Możliwe, że naprawdę przedwojenna, ale to z Koła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Was rozczarować, dlatego jednym z kolejnych projektów będzie... przedwojenna* sklepowa komódka z trzema szufladami, jakieś 42x32x20 cm. Prawdopodobnie po bliżej nieokreślonych częściach rowerowych. Prewencyjnie truję dziury po robalach, chociaż nic się tam od dłuższego czasu nie rusza - wygląda na to, że wszystkie już dawno zdechły albo sobie poszły.

* Możliwe, że naprawdę przedwojenna, ale to z Koła ;)

Yeah!

A ile tam wejdzie piór?

Jak się wydaje, rezerwa może wystarczyć na lata. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...