Skocz do zawartości

Witam wszystkich pióromaniaków!


BartiB

Polecane posty

A zatem oficjalnie - witajcie! :)

Jestem tu od bardzo niedawna, piórami zainteresowałem się nagle, nie wiem w zasadzie czemu :D Od zawsze ceniłem je bardziej niż, tfu!, długopisy... Ostatnio, pisząc jakąś pracę popatrzyłem po raz milionowy na pióro i tak się zaczęło... (kto wie jak się skończy? ;))

Jak na razie posiadam Parkera Vectora M, Watermana Hemisphere (zielony i lekko poobijamy) i Parkera Latitude (stalowy GT, nie mam pojęcia skąd się wziął, wczoraj znalazłem go w domu w szafce o.O), ale mam nadzieję, że wkrótce ta Rodzinka nieco się poszerzy :)

Liczę na jakąś pomoc w odnalezieniu się na forum i oczywiście w sprawach piórowych, bo, póki co, jestem w nich raczej zieloniutki ;)

Jeszcze raz witam serdecznie i pozdrawiam!

Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam :)

Od Parkerów zaczyna większość- tani, prosty, klasyczny, niezniszczalny!

Erm... nie. Drogi (zwłaszcza jak na swoją jakość), prosty lub nie, popularny tylko dlatego, że jedzie na renomie wyrobionej kiedyś, a co do niezniszczalności: Po 1: Widziałaś Vectory? Po 2: ciężko znaleźć egzemplarz, w którym zostało jeszcze coś do zniszczenia, przy tych wszystkich wadach produkcyjnych...

Powyższa wypowiedź dotyczyła jedynie obecnie produkowanych Parkerów

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...