Jump to content

Witam wszystkich pióromaniaków!

BartiB
 Share

Recommended Posts

A zatem oficjalnie - witajcie! :)

Jestem tu od bardzo niedawna, piórami zainteresowałem się nagle, nie wiem w zasadzie czemu :D Od zawsze ceniłem je bardziej niż, tfu!, długopisy... Ostatnio, pisząc jakąś pracę popatrzyłem po raz milionowy na pióro i tak się zaczęło... (kto wie jak się skończy? ;))

Jak na razie posiadam Parkera Vectora M, Watermana Hemisphere (zielony i lekko poobijamy) i Parkera Latitude (stalowy GT, nie mam pojęcia skąd się wziął, wczoraj znalazłem go w domu w szafce o.O), ale mam nadzieję, że wkrótce ta Rodzinka nieco się poszerzy :)

Liczę na jakąś pomoc w odnalezieniu się na forum i oczywiście w sprawach piórowych, bo, póki co, jestem w nich raczej zieloniutki ;)

Jeszcze raz witam serdecznie i pozdrawiam!

Bartek

• 2 weeks later...

Witam :)

Od Parkerów zaczyna większość- tani, prosty, klasyczny, niezniszczalny!

Erm... nie. Drogi (zwłaszcza jak na swoją jakość), prosty lub nie, popularny tylko dlatego, że jedzie na renomie wyrobionej kiedyś, a co do niezniszczalności: Po 1: Widziałaś Vectory? Po 2: ciężko znaleźć egzemplarz, w którym zostało jeszcze coś do zniszczenia, przy tych wszystkich wadach produkcyjnych...

Powyższa wypowiedź dotyczyła jedynie obecnie produkowanych Parkerów

Edited by skwercio