Skocz do zawartości

Spotkanie w Katowicach?


Mateusz_ja

Polecane posty

Bry :)

Otóż, wszyscy się dookoła spotykają, chwalą się stalówkami, a my co? NIC!

Propozycja krótka:

Spotkajmy się w Katowicach :D Osobiście proponowałbym Belmer Cafe* na początku października.

Ktoś chętny? Jeśli byłoby więcej osób, można by pomyśleć o rezerwacji stolików (z czym jak sądzę nie byłoby problemu, bo właścicielka jest nader sympatyczną osobą ;)). Jeżeli akcja działaby się rzeczywiście w w/w kawiarni mogę podjąć się organizacji, gdyż każda wizyta tam to przyjemność.

*Jak dla mnie najlepsza z poznanych dotąd miejscówek w Katowicach. Świetny klimat, dobre, dość unikatowe trunki, zakaz palenia (na szczęście). Miejsce: ścisłe centrum, podziemia Teatru Wyspiańskiego - wejśćie przez drzwi an Scenę Kameralną, obok szatni schody do piwnicy.

Edytowano przez Mateusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być każdy dzień tygodnia. Jeżdżę do Katowic 5 razy w tygodniu, więc i szósty nie zawadzi :D Acz bardzo bym się cieszył gdyby udało się spotkać w rzeczonym wcześniej pierwszym tygodniu października (z dwóch powodów: 1. Im szybciej tym lepiej 2. Już będę miał luz i jeszcze będę miał luz od obowiązków).

O, i fajnie by było gdyby ktoś okazał się też specjalistą od uwieczniania ludzi w plastikowych skrzynkach (osobiście nie mam aparatu, więc odpadam. Znaczy mam ortodontyczny, ale bez autofokusa :P).

A miejscie Wam odpowiada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...