Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dzięki serdeczne wszystkim za spotkanie! :rolleyes: Mój 6 letni syn zażyczył sobie bladoniebieskie (Aquamarine?) Lamy Safari z edycji limitowanej, więc gratulacje dla Pani Renaty za skuteczną prezentację :-) Dzięki Maciejowi Wardeckiemu wiem już na pewno jak niebezpieczne są pióra Safety i rozważam czy można by ich używać jako zamaskowanych... piersiówek :wub: Dzięki Adamonowi wiem już (tradycyjnie), że niewiele wiem, ale za to jestem przeszkolony w zakresie wyglądu szyjek sekcjiNS-ów, AF-ów i Arometric-ów z New Heaven... tak mi się przynajmniej wydaje :huh:... Nikt też mi już nie wmówi, że szare jest szare a oliwkowe nie może być... kasztanowe na przykład... I nieodmiennie pozostaję z wizją Adama pogodnie parafrazującego Franza Maurera: Co ty.... Mac wiesz o Duofoldach od Christiana Żeglarza?

Jak zwykle wsiąkłem i wielu rzeczy nie zobaczyłem, nie pogadałem, nie zaciągnąłem się prawie wcale Towarem Ćwiekoszczaka... ale było fajnie i udało mi się przetestować kilka piórek z fajnym fleksem (dzięki Hako! dzięki Jasiek! dzięki Adamon!), poznać prawdę o tym czym jest nauka i ile warte jest słowo pisane oraz zobaczyć jak bardzo staroświecka jest moja domowa... toaleta :cry:

Pozdrawiam,

Mac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne podziękowanie dla... wszystkich uczestników, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszego!

Wspaniałe prezentacje, fantastyczna atmosfera, nowe znajomości.Mam nadzieję, że dla nas wszystkich była to udana sobota. Adamonie - dziękujemy! :)

Ćwiekoszczak - niech to licho - masz najlepszy towar w mieście! Myślałem, że jestem dobry w te klocki, a przytkało mnie na dobrą chwilę. :P

Kapsaicyna rulez!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ostrakuch...emart/Itemid,1/

http://www.chileseed...illi_sauces.htm

To są moi dilerzy. Jedno takie sosidło wystarcza na długo. Jeżeli ktoś z Warszawy będzie chciał coś z ostrej kuchni to poproszę o kontakt, Vicious Viper mi się skończył a mam na niego ochotę (pyszny bardzo ostry ale nie zabójczy sos).

Edytowano przez Cwiekoszczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ostrakuch...emart/Itemid,1/

http://www.chileseed...illi_sauces.htm

To są moi dilerzy. Jedno takie sosidło wystarcza na długo. Jeżeli ktoś z Warszawy będzie chciał coś z ostrej kuchni to poproszę o kontakt, Vicious Viper mi się skończył a mam na niego ochotę (pyszny bardzo ostry ale nie zabójczy sos).

A ten malutki to który był?:P Wyciskał łzy lepiej niż Argentyńska Telenowela

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc chciałem na to spotkanie przyjechać i zrobić "wejście smoka", przy okazji robiąc inspekcję mojej męskiej latorośli, która studiuje w Warszawie, ale złożyło mnie grypsko i leżę odłogiem w wyrku, będąc w centrum zainteresowania damskiej części familii.

Mówi się trudno. Może następnym razem.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My - jasiek i córka - tez pozdrawiamy i bogatsze w wiedzę i wrażenia dziękujemy organizatorom, gospodarzowi i wszystkim Wam, że daliście się troszkę poznać.

Mac, ja mam gorzej (drożej?) moja chce takiego jak Twój Pilota Elite :blink: Tak, wiem, a po co ciągnęłam ze sobą? hihi

Ćwiekoszczak towar w istocie niezłego kalibru posiada - moja młoda może zaświadczyć, a ja z dumą stwierdzam że dała radę :D

Alveryn, bombowy avatar, odżałować nie mogę żem taka ślepa że szczurka dopiero tu na zdjęciach dopatrzyła.

Cieszę się z poznania przemiłej Lenki oraz Thay'a, z którym słów parę zamieniłam.

No i generalnie ciesze się że Was poznałam, a pamiątkowe wpisy w Galerii w "jaśkowym albumiku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My - jasiek i córka - tez pozdrawiamy i bogatsze w wiedzę i wrażenia dziękujemy organizatorom, gospodarzowi i wszystkim Wam, że daliście się troszkę poznać.

Mac, ja mam gorzej (drożej?) moja chce takiego jak Twój Pilota Elite :blink:  Tak, wiem, a po co ciągnęłam ze sobą? hihi

Ćwiekoszczak towar w istocie niezłego kalibru posiada - moja młoda może zaświadczyć, a ja z dumą stwierdzam że dała radę :D  

Alveryn, bombowy avatar, odżałować nie mogę żem taka ślepa że szczurka dopiero tu na zdjęciach dopatrzyła.

Cieszę się z poznania przemiłej Lenki oraz Thay'a, z którym słów parę zamieniłam.

No i generalnie ciesze się że Was poznałam, a pamiątkowe wpisy w Galerii w "jaśkowym albumiku".

Myślałem, że jasiek i młodsza/starsza siostra :-P Kiedy kolejne spotkanko, może zdążę wyszykować pudełeczko, Thay już spodziewa się otwierania na pilota, zastanawiam się jak go nie zawieść. Poza tym chyba się uzalezniłem od towaru cwiekoszczaka. Ponad to, lubie oglądać piórka, mimo że jak spotykam ludzi o podobnych zainteresowaniach to okazuje się że jestem jednym z młodszych :-P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Pasje - łączą ludzi... :)

baardzo, bardzo serdecznie dziekuje Organizatorom za caloksztalt!

Adamonowi za opiekę nad goscmi, za udostepnienie super miejsca! :)

Thayowi i Magdzie.. za serdecznosc i ciepłe przyjęcie!

nie mowię o IMPONUJĄCEJ kolekcji Adamona czy innych forumowiczow !! moglam siedziec i ogladac godzinami ale.. musialam niestety wczesniej wyjsc..

bardzo zalowalam ze nie moglam zostac na wykladzie Adamona.

Wyklady, ktore widzialam, czy to pana Macieja czy pani Renaty z LAMY bardzo ciekawe. W ogole moge pisac same pozytywy i tyle :)

Super bylo poznac, zobaczyc ludzi z forum..

do szybkiego, milego ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...