Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

U mnie nic wielkiego nie ma:

Waterman Violet

To ja bym chętnie mu się przyjrzała :)

Sama zabiorę:

1. Diamine: Sunshine Yellow; Monaco Red, Claret, Majestic Blue, Florida Blue, Royal Blue

2. J. Herbin: Cyclamen Rose;

3. Parker Quink Red

I jakieś inne chyba, ale muszę to zweryfikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzanie w programie

papier do gebberita bedzie czy trzeba sobie przynieść :)

edit: uzupełnienie odnosnie kawy

KAWA ma być czarna, mocna, gorzka i gorąca - PIERWSZA

kazda nastepna jak wyjdzie, byle dobra

Edytowano przez vit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papier do gebberita bedzie czy trzeba sobie przynieść :)

edit: uzupełnienie odnosnie kawy

KAWA ma być czarna, mocna, gorzka i gorąca - PIERWSZA

kazda nastepna jak wyjdzie, byle dobra

Papier jest.

A w Arabii o kawie mówi się, że ma być jak kobieta: czarna, gorąca i słodka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę!

Nie wiem czy znacie i korzystacie bo z poprzednim spotkaniem mi było nie po drodze :(

Nie wiem czy znacie i korzystacie, ale mam u siebie całkiem sporo czopków (o pojemności 1,7 albo 2,7 ml - nigdy nie pamiętam, plastikowe, zamykane), mogę trochę przynieść gdyby ktoś chciał zabrać próbkę jakiegoś atramentu do domu ;)

A kawy nie pijam :P

Jak już będziemy w pobliżu to przed spotkaniem można nawet wpaść do wariackich papierów, może już się coś ciekawego Noodlersa pokaże. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układamy plan spotkania. Czy ktoś z Was byłby chętny do prezentacji ulubionego tematu w formie kilku- lub kilkunastominutowego wykładu? Tematyka dowolna w obrębie piór wiecznych, atramentów, papierów i akcesoriów piśmienniczych.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się z informacją o czym chcieliby opowiedzieć słuchaczom :) Już teraz wiemy, że prezentować będą co najmniej 2-3 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do soboty włącznie przyjmujemy jeszcze zgłoszenia, jeżeli ktoś się jeszcze nie zdecydował, a miałby ochotę zabrać głos przed audytorium, to prosimy o informację. Zarezerwujemy czas na wykład/prezentację również dla niego.

:)

Ja będę pracował ale gdyby udało mi się w ostatniej chwili zamienić z kimś lub urwać to czy mógłbym "władować się nieproszony "..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę pracował ale gdyby udało mi się w ostatniej chwili zamienić z kimś lub urwać to czy mógłbym "władować się nieproszony "..?

Naturalnie :)

Bardzo chętnie dołączyłbym się, ale na 100% będę wtedy zajęty kilkudniowym potomstwem... Przelejcie kroplę inkaustu za jego zdrowie;)

Po pierwsze gratulacje :) Po drugie: no pewnie, że przelejemy :thumbup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...