Skocz do zawartości

Zwiększony przepływ we Frontierze


Ecclesia

Polecane posty

Dobrze przesusz pióro (wyjmij nabój, wydmuchaj wodę/atrament i odłóż na kilka godzin bez skuwki albo odsącz wodę przy pomocy chusteczki przyłożonej do stalówki). Powinno pomóc. Jeśli w ogóle można mówić o "F" we Frontierze. ;)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Frontiera bo nie szkoda go nosić. I potwierdzam, że o "F" mówić nie można. A w ogóle to jest jakaś "właściwa grubość linii"?

Przy porządniejszych stalówkach są umowne normy, stąd właśnie oznaczenia rozmiarów. Ale w takich piórkach to pisze jak pisze i już. A po kąpieli ma prawo lać aż do usunięcia resztek wody. Ja standardowo po płukaniu suszę ciepłym nadmuchem bo kranówa nie wiadomo co zawiera i jeśli zostanie mała drobinka wody to jakiś osad zostawi bo stalówki to chyba nie nadeżre ale kto wie? :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z pisaniem cienko to już gorzej ;) Możesz spróbować ze starymi, już nie produkowanymi, najlepiej ze stalówkami EF (ale pewien nie jestem, żeby nie było, niech się lepiej wypowie ktoś bardziej obeznany, bo jedyny "już nieprodukowany" Parker, z jakim mam do czynienia to późnoprodukcyjny 45, a on jest chyba jednak za nowy :()

Vit, przez ciebie prawie napisałem "jurz gożej" :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EF-ek już nie ma w sprzedaży. Sam chciałem reanimować swojego Frontiera poprzez zmuszenie go w ten sposób do stawiania cieńszej kreski, ale po paru miesiącach poszukiwań (niezbyt desperackich, przyznaję) darowałem sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...