Skocz do zawartości

Niepiszące pioro


pajur

Polecane posty

Potknięcie może się zdarzyć każdemu, byle nie stało się rutyną.

Visconti ma niezły, szybki serwis. W tydzień od oddania do sklepu wymienili skuwkę na nową i od tamtej pory nie ma problemów ani z klipsem, ani z magnesem mocującym. Widocznie pierwsza seria piór miała jakiś feler, bo skuwka ma teraz w środku trochę inne części, niż na początku.

Lubią im się też różne elementy piór rozkleić, np. pierścień skuwki w VG albo metalowy koniec korpusu w Operze. To dość irytujące, biorąc pod uwagę, że ich najtańsze modele są i tak o całą półkę cenową droższe od konkurencji.

Przynajmniej piszą przyzwoicie. ;)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Inner-Tomar. Mają niesamowite tempo i powinni uszanować gwarancję. A jeśli nawet nie, to ceny serwisu nie są zaporowe. Ja wysłałem im mocno pokiereszowanego Van Gogha bez żadnych papierów, a w zamian dostałem całkowicie nowy korpus, skuwkę, konwerter oraz masę gadżetów (w tym legendarną zakładkę w kształcie stalówki i świeży katalog). Wprawdzie mam teraz Rembrandta (VG w starej wersji nie jest już produkowany), ale naprawa wyniosła mnie ok. 200 zł z dostawą kurierską pod nos i płatnością przy odbiorze. Cała operacja zajęła 3 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...