Skocz do zawartości

Co zrobić z przerośniętym etui od WM Experta, czyli pudełko na 7 piór


Polecane posty

Zrobiłem sobie kasetkę z dużego pudełka od WM Expert CityLine.

pudeko1.jpg

Najpierw wyciąłem na wymiar prostokąt z korka do izolacji (sprzedają w marketach), potem z tego samego korka porobiłem ścianki i przegródki (bardzo wygodny materiał, miękki, podatny na klejenie i sztywny jednocześnie). Wyszły przegródki na 7 piór (ok. 145x25mm) i jedna poprzeczna na akcesoria.

Z pudełka wyjąłem oryginalną wypraskę, wydarłem papier spod spodu (był nierówno przyklejony i zabierał nieco głębokości) i wsadziłem w to miejsce korkową konstrukcję. Nie musiałem kleić, udało mi się dobrze wpasować. Na koniec wyszabrowałem od Mojej Lubej prostokątny kawałek niegniotącego miękkiego materiału i ułożyłem na korkowym "szkielecie" (materiał można ewentualnie przyszpilić na stałe, u mnie wystarczyło wcisnąć końce pomiędzy zewnętrzne pudełko i "wkład").

pudeko2.jpg

Zabawa na jedno popołudnie i niezły efekt końcowy, a pojemność pudełka wzrosła o 6 piór. Logo Watermana na wieczku nieźle współgra z zawartością.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla innych piramidy

A Ty znowu o tym Pratchetcie? :)

Ok, "Piramidy":

W całej historii Dysku najwyżsi kapłani byli w większości ludźmi poważnymi, pobożnymi i odpowiedzialnymi, którzy starali się jak najlepiej interpretować życzenia bogów, czasami wypruwając flaki albo paląc żywcem setki ludzi dziennie, aby tylko mieć pewność, że wszystko dobrze zrozumieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...