Skocz do zawartości

Jakie masz Pelikany?


szalonakrowa

Polecane posty

Póki co, dwa.

M400 (F)

pelikanm400002.jpg

M200 (OM)

pelikanm200001.jpg

Przypuszczam, że to nie ostatnie. Choć jestem niemal pewien, że M400 już nie kupię. Bardzo chciałbym dostać w swoje łapięta M1000. M200 to świetne piórko z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Szkoda, że M250 już nie ma sklepach. M800 też mi się marzy, ale jeśli, to po M1000. A prawdę mówiąc, na każdego kolejnego Pelikana przyjdzie mi dłuuuugo poczekać.:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć dlaczego, pytam bo sam przymierzam się do tego Pelikana.

Bo jeden mi wystarczy.:) Jego walory użytkowe są OK, ale nie jest to pióro, którego chciałbym mieć kilka sztuk. M800 jest nieco większe i solidniej wykonane, a M1000 to topowy model serii. Zaś do zabaw ze stalówkami M200 jest doskonałym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikan M150. Pisze nim nieczęsto bo mnie nie za bardzo zachwycił, ale pomału się docieramy i jest coraz lepiej.

Planuje jeszcze sobie coś dokupić, ale to raczej szybko nie nastąpi :(.

O żesz; chyba fatamorgana :blink:. Ale mialem w ręce i pisalem nim wczoraj, a dzisiaj widze to samo i napisany tekst także. Dostałem od przyjaciela ktory do mnie przyjechał czarnego Pelikana M800. Zupelnie tego piora nie planowalem w swoich zakupach, i ze względów finanasowych nawet nie marzyłem, ot tak poprostu sam przyleciał. :roflmho::clap1:

Zeby tak jeszcze góra przyszła do Kerada, to fajnie by było. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz; chyba fatamorgana :blink:. Ale mialem w ręce i pisalem nim wczoraj, a dzisiaj widze to samo i napisany tekst także. Dostałem od przyjaciela ktory do mnie przyjechał czarnego Pelikana M800. Zupelnie tego piora nie planowalem w swoich zakupach, i ze względów finanasowych nawet nie marzyłem, ot tak poprostu sam przyleciał. :roflmho::clap1:

Zeby tak jeszcze góra przyszła do Kerada, to fajnie by było.

:w00t:

Jaaa... kurcze świetna niespodzianka. Gratuluję Keradzie (czy może raczej cieszę się Twoim szczęściem) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...